Labākā atbilde
-
2 0
polaarlapsa (38) 6 (5092)239 18 g
īstiem draugiem jāmāk mīlēt vienam otru. tas ir pats galvenais.

Atbildes
-
2 0
liiguce (34) 4 (2050)411 18 g
taadam kas ir ar tevi kopaa arii nelaimee, nevis gaida no tevis muuzhiigo pozitiivismu!

-
0 0
madeira93 6 (13106)2627 18 g
uzticiigai
taada kas nemelo
draudziigai
izpaliidziigai
jautrai
aspraatiigai
godiigai
un veel un veel.
-
0 0
Ramona (35) 6 (12304)437110 18 g
Katrs mīl pats sevi ne tamdēļ, lai gūtu kādu labumu par
savu mīlestību, bet gan tamdēļ, ka katrs ir dārgs pats
sev. Ja šo pašu neattiecināsim uz draudzību, tad mēs nekad
neatradīsim īstu draugu, jo draugs katram - viņa otrais
es. :)
-

-

-

-
0 0
LanGame 1 (179)2 18 g
Manuprāt, lai arī cik būtu grūti, viņam ir jāmāk izspiest no tevis smaids un jāuzlabo garastāvoklis ... Bet, ja nopietnāk, tad madeira93 jau visu nosauca ...
