Atbildes

  1.  0 0

  Lexus24 (36) 6 (6124)1413 11 g  

  Es parasti rokas nesmereju vienkarsi pasaku ko un kur sasist.

  1.  0 0

  tirlins (26) 4 (1377)27 11 g  

  labakais gadijums bija ka es sakavos ar labako draugu....kavamies kavamies...apstajamamies un sakam smieties....toreiz laikam profilakses pec vajadzeja izvicinat dures...

  1.  0 0

  Raich85 (32) 2 (250)1 11 g  

  esmu kaavies ar labu draugu (ne liidz asiniim, bet zilumaini bijaam no vienas vietas) - sekas bija taadas ka kljuvaam veel labaaki draugi :)

  1.  0 0

  Pelliite 3 (659)1813 11 g  

  ja mes ar labaako draudzeni ko svinejam un dzeram kaut kaa panesaas akstisanaas sakaam kaitinaaties un aizgaaja lidz kautinam ka komedijaaa beigas sakaam njirgt un dzeram talaak bet tas nav izstastams tas bija jaredz

  1.  0 0

  lonleychikita 1 (227)4 11 g  

  Es esmu kāvusies ar savu draudzeni. Bija saplēsta jaka, izplūkāti mati , daži zilumi un pat asinis, bet vnk. rokā bij ieskrāpŗets ar nagu par stipru un asinis tecēja.  Un te var pierādīt, ka neviens nesit tik stipri kā labākais draugs.

Līdzīgie jautājumi

 • No ka atkarigs strida iznakums ?
  no ta kads vispar ir iemesls stridam... cik tas ir nopietns....un tas ir atkarigs to tevis pasha un otra cilveka ar ko stridies.... ja jus abi kliedzat un blaujat... tad nekas labs jau nu tur nebus...... bet ja jus laujat tam cilvekam runaat.... un uzklausi to viedokli un pec tam pasaki savejo tad viss bus ok... nu vismaz parasti ta ir... :)
 • ta pa6a stila jautajumi kas iepriek6 bet jauns iznakums :)
  Es izveidoju zirgu, jo tas tagad ir stiliigi, un tagad man gribaas to dariit veel.
 • vai ar labiem darbiem,var izpirkt sliktos?
  Dažreiz jā, dažreiz nē!
  Tas atkarigs no (te runāju par 2 cilvēku///):
  1. Kā izturas pret savu izdarījumu pats izdarītājs - vai viņš paŗdzīvo, kā jūtas viņa sirdsapziņa, cik būtiski/nebūtiski viņam ir tas, ka otrs piedod vai nepiedod.
  2. No tā, kā ,,cietušais" uztver - varbūt viņš paŗdzīvo mazāk nekā pats nodarītājs!?!?  
  3. KAS izdarīts?????
  Kirsiit - uz šo jautājumu, lai pilnībā atbildētu, jāraksta memuārs Bībeles resnumā!
  Piemērs Nr.1. : Tu salauzi kociņu kāda priv.mežā. , aizgāji blakus, arī privātajā, izraki svešu kociņu (vēl labāku) un iestādīji to salauztā vietā.  Nosedzi slikto darbu??? Kam? Kādam no mežu saimniekiem vai kociņam? (Pēc gada, kur nofenderēji, izcēlās ugunsgrēks, viss pa tīro - izdzīvoja tikai viens...Tevis spertais... )
  Piemērs Nr.2. : Anekdote - veca, visiem laikam zināma, es viņu nosaucu ,,Intuīcija" :D :
  "Jūtu, kaut kas nav labi - nesos mājās, kā tad - sieva ar mīļāko gultā bola acis      - pieskrienu pie ledusskapja - KĀ TAD!!! MANS ŠNABIS IZLAKTS!   (kas slikti izdarīts, un vai ir slikti vispār kaut kas izdarīts.. )
  Domā... ;)
  Es domāju, ka šis jautājums pieder pie tiem, kas nav reāli un konkrēti atbildāmi (ja nu vienīgais, ja apmierina pirmais teikums manā atbildē).
  Te der tikai KONKRĒTA SITUĀCIJA UN KONKRĒTA INDIVĪDA ,,reakcija".

  ..uguni piespēri kaimiņa mežam... Nu un? Zāģlapseņu midzenis vien bija.... izglābi entos simtus hektārus uz riņķi (un kociņu ;)  ) :D
  Es esmu personīgi izdarijis sliktu! Un esmu nosedzis. esmu izdarījis ne tik sliktu, un līdz šim brīdim nekādīgi neizdodas nosegt... Esmu izdarījis sliktu - pagāja laiks, un izrādījās, ka viss ir otrādi.... Simtiem variantu, Meitene, SIMTIEM!!!! :) Un vēl jātiek skaidrībā, kas tad ir sliktais un kas labais konkrētā situācijā un izejot no KĀDA redzespunkta.
 • kapēc labiem čomiem liek baned?????
  Tapēc, ka dzīve ir netaisnīga!

  Roko16: jautajums ir par baned:) Izkatas ka letiņam tad ir piešķirt? Ja nemaldos Ričiņam baned uzlikt:(
 • uz ko tas iet ja Latvijā bankrotē uzņēmumi ,samazina pirktspēju , bezdarbs , tautas maldiņāšana par labiem laiķiem ?
  Tauta netiek maldināta. Nu jau tieši cenšas pēc iespējas vairāk pateikt taisnību acīs. acu aizmiglošana bija pirms 3 gadiem.
  Uzdevumi bankrotē, jo latvieši nespēj konkurēt pasaules tirgū, pietrūkst oriģinalitātes un uzņēmējspējas. Latvieši, tai skaitā arī politiķi, vnk ir pārāk kūtri un nespēj sevi izcelt, vnmeer tikai argumentējot, cik citur ir labi un skaisti.
  To, cik tālu Latvija ies, atkarīgs no mums pašiem un nejau no tā, cik reizes dienā noliksim valsts politiku vai pārvaldes sistēmu.
 • kādas būs sekas šim karam?
  sadzers kaņdžu un būs ok
 • kādas sekas,kas draud ......?
  KL 260.pants. Ceļu satiksmes noteikumu un transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšana.
  (2) Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi, —
  ........
  (3) Par šā panta pirmajā, 1.1 vai otrajā daļā paredzēto nodarījumu, ja tas izdarīts alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, —
  soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.
  Domāju (vajadzētu būt), ka vainīgā smagais stāvoklis nemazina zaudējumu un no Viņpasaules nevienu neatgriež. Tā ir teorija, protams. Praksē, kā jau visiem, kas cik necik seko līdzi notiekošajam, zin, ka ļoti daudz kas atkarīgs no maciņa biezuma, statusa sabiedrībā, advokāta un paša smadzeņpoda. Iespējamie scenāriji ļoti daudz.
 • Kādas bija Ziemeļu kara sekas un cēloņi.
  Cēloņu bija daudz. 17.gs. izveidojaas pret Zviedriju vērsta savienība, ko veidoja Krievija, Žecpospoļita un Daanija. un tad nu katrai no tām valstīm bija savi iemesli, kāpēc tās vēlējās sakaut Zviedriju un iegūt tai piederošās teritorijas, tai skaitā arī mūs. Sekas vairs neatceros, nekādas īpašās izmaiņas, manuprāt, neradās. Bet kaut kur internetā jābūt sīkākai informācija, kas tur īsti notikās. Neesmu speciāliste vēstures lietās, toreiz vēl manis nebija :)
 • Un ko ja sekas ir sliktas? (aprakst lejā)
  sēdēšana un skumšana nelīdzēs,viņa to neredz
  KUSTIES


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system