Atbildes

  1.  0 0

  gardners (72) 6 (15706)3414 15 g  

  Tāpēc, ka pudeļu ir vairāk nekā latviešu.!

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 15 g  

  Statistika tiek ņemta no slimnīcām.

  1.  0 0

  ed_komaro (34) 4 (1003)25 15 g  

  varbuut tadel, ka ta ir? ja paskataas piekdienas vakaraa kadi cilveki, jauni cilveki, staigaa par vecriigu, tad tur nav ko shaubiities, ka latvieshi nodzeras

  1.  0 0

  avokado (46) 2 (435)13 15 g  

  Latvijá ir léts alkohols. Nu pavisam léts. Vislétákais pasaulé. Nu pats pats!
  Euuu... Nupat pamaníju ka barciká tikai tuksas pudeles :(  Jáskrien uzpildíties..

Līdzīgie jautājumi

 • Latvju tauta pamazām izmirst. Kāds ir Tavs ieguldījums demogrāfiskās situācijas uzlabošanā?
  Nedomāju, ka bērnus būtu "jāražo" tikai tāpēc, lai palielinātu dzimstību. Par bērniem var domāt tad, ja ir stabila ģimene un zin, ka spēs tos pilnvērtīgi nodrošināt ar visu nepieciešamo.
 • kapēc nodzeras turīgie,slavenie?
  Varbūt tāpēc, ka viņu visa turība, slava...kā saka uz sūdiem sākotnēji turējusies. Vēlāk stress, tad iedomība, ballītes, pēc tam sava veida garlaicības aizpildītājs , jo ar laiku viss apnīkst šauru interešu dēļ viss un tā aiziet pa bišķiņam...
  Tikai vēl plusā tas , ka var atļauties arī narkotikas, un sazin ko vēl...
 • Kāpēc cilvēki nodzeras?
  Neviens no tiem, kas nodzeras, nevēlas lai tā viss iegrozītos. Viss sākas ar labu sabiedrību, jautru laika pavadīšanu, kas nemanot notiek aizvien biežāk un biežāk. tad vēlāk jau alkohols parādās kā labs līdzeklis, lai atslābinātos. Pēc kāda laika cilvēks jūt, ka nemanot ir atkal paņēmis rokā glāzii, varbūt pat bez iemesla. No vienas puses viņš sāk saprast, ka alkohols viņu pievelk, bet no otras pusē viņā pamostas pašpārliecinātība "Ar mani viss ir kārtība. Nu, iedzeršu mazliet! Nekas jau nenotiks".  Un līdz pēdējam viņš cīnās pats ar sevi, mēģinot sevi pārliecināt, ka nav kļuvis atkarīgs. Sākas agresija, kā pamatā ir cīņa pašam ar sevi, bet ko viņš protams nevēlas atzīt, sākas dusmu izplūdi arī uz apkārtējiem, arī tiem, kas cenšas viņam sākotnēji var'but palīdzēt, jo taisnība, viņaprāt, ir tikai viņam. Tā soli pa solim viņš atgrūž no sevis visus un visu, pazaudē to, kas ir bjis. Un tikai tad, kad viņš ir palicis divatā ar savu pudeli, sākas lēna apgaismība par to, ka viss ir pazaudēts. Tad citi sāk censties atbrīvoties no savas atkarības, lai atgūtu zaudēto, bet citi - citiem trūkst ticības sev un pasaulei, lai sāktu šo cīņu.. un tā viņi nogrimst, pasaules aizmirsti, bez ticības, bez draugiem, ģimenes un dzīves jēgas. Tikai viņš un pudele.  Tas tā.. "Īss" ieskats tajā, kā uztveru šo cilvēku domāšanu.
 • Kapēc kad tu ej ar mērķi nodzerties, nodzeras kāds cits?
  Tu vienkaarsjhi par aatru beidzi, bija jau noteikti iespeeja veel paars litrus pievareet, bet palika padomaa:)). Mazaak domaat vajag. Arii lai piedzertos ir jaaljaujaas:)).
 • ko domājat par ''latvju līgavām'',kas pārdodas?
  Ko domāju, pirmais, kas nāk prātā-viņas ir stulbas, kur ir galva precēties ar cilvēku, kuru nepazīsti. Citreiz tas ir nieka 2 tūkstošu darījums, comon kur ir prāts? pēc tam dzīvot par verdzeni utt. vai tad tā naudā ir dzīves jēga, ka dēļ tās daudzi ir spējīgi uz visu, bet pasaulē vērtības ir pa visam citas, žēl ka daudzi to nesaprot :(.

  Man grūti iejusties to sieviešu lomā, kuras izlemj šo variantu par labu, bet izeja tā tiešām nav...man liekas šādi viņas vēl vairāk iekrīt bedrē... kas kait te pat Lv apprecēties ar kādu mūsu pašu puisi un izveidot ģimeni un dzīvot mierīgi un kaut kā pelnīt naudiņu, un nesakiet, ka nevar atrast darbu, visu var, ja labi grib!
 • Kas Tev ir lielāka vērtība – Latvju Dainas vai Bībele?
  Mezonigi sarezgits juatajums.
  Nesmu dizi pieversies ne vienam, ne otram :(
  Laikam vairak vilks uz Latvju dainam,ticejumiem un parazam!
 • Kas Tev ir lielāka vērtība – Latvju Dainas vai Bībele?
  es nēsmu no ticīgajiem, pie tam mans uzskats par bībeli nav no tiem labākajiem...
  Savukārt Latvju dainās es vismaz saskatu jēgu, kura man neskalo smadzenes un neliek darīt stulbas lietas ticības vārdā...
  Tāpēc es dodu priekšroku dainām.
 • sveiciens visiem latvju berniem!!!!!!!!!!
  Jautājums: kā mēs uzņēmām sveicienu?
  Paldies! ļoti jauki no jūsu puses, ka mūs atceraties! :)

  Kaut gan, ja padomā.. es taču piedzimu CCCP vai kā tur pareizi - nezinu :))
 • kaa izskataas reali skaists latvju meiteens????


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system