Labākā atbilde

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31251 17 g  

    personīgo dienasgrāmatu, ja tāda ir, bet laikam ne tāpēc, ka kauns, bet tāpēc, ka ir bail, ka kāds tavas slēptākās domas izlasīs...  

Atbildes

    1.  1 0

    munkss (40) 8 (207590)556574 17 g  

    Savas dienasgrāmatas, tur pārāk daudz pasniedzēju piezīmju tēvam

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Nu ja būtu, tad noteikti personīgo dieneni, tiešām, kad biju sīka vienu sadedzināju, bet man te vienu dienu acīs ieleca vibrators, ko uzdāvināja draudzenes prikola pēc uz 18. jubileju, mest ārā negribās, jo dāvana, bet, ja vajadzētu - būtu kauns - noteikti :D

    1.  0 0

    littlesister 4 (2283)320 17 g  

    jā Tevi (vienmēr kaunos no tā ko kaimiņi padomās)  

    1.  0 0

    SweetGirl 3 (560)15 17 g  

    :D nez naw gadiijies neko taadu mest araa lai kaunoties... :D:D:D bet ja taa tad visdriizaak sawu dieneni un sawas stringus... :D:D:D:D

    1.  0 0

    galandec 5 (2932)28 17 g  

    samestas maisa alkahola pudeles :P kaiminji padomas alkaholikis :P

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    ir ir labak tev neko neteiksu!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system