Labākā atbilde

  1.  0 0

  prooferz 5 (3496)48 10 g  

  Runaasim nopietni, un neaizmirsiisim cilveecisko faktoru, kurshj piemiit katram, tikai lielaakaa vai mazaakaa meeraa ir sagaidiijis iespeeju izpausties. Taa ir mantkaariiba. Protams ka ir neetiski un ljoti nosodaami runaat par kaut kaadu statistiku, kura uzraada ka videejais statistiskais pensionaars savaam primaarajaam vajadziibaam izteeree 50% pensijas, veel par 10% nopeerk kaut kaadus smukus niecinjus, nu un paareejo nogulda bankaa uz procentiem, jo mees visi labi zinaam kaa ir patiesiibaa, un ne tikai ar pensionaariem... Bet izteelojieties sevi Kalviisha vai kaada cita peleekaas politikas kardinaala lomaa, runaajot iisi un skaidri: Es riit nolikshu jums uz galda svaigi uzdrukaatu, smuki safaseetu, un no vaacijas piegaadaatu veel siltu latvijas valuutu, teiksim kaada miljarda, pusotra apmeeraa, nu un teiksim, pa 50 latu banknoteem sadaliitu.. Un pateikshu: "Pieskati luudzu sho naudinju, iedod baarenjiem, vecmaaminjaam, daudzbeernu gjimeneem, u.t.t. BET seedi sheit par teiksim, ierindas deputaata algu 450 Ls apmeeraa...? Izteelojaties? Es izeju pa durviim. Cik procentuaali no shiem hipereetiskajiem un megagodiigajiem cilveecinjiem izturees, un neieliks sev kabataa paaris pacinjas, teiksim, jaunai mashiinai, patiesiibaa vieniigajai jaunajai mashiinai, kuru esat nopircis shiis dziives laikaa, un televizoram, nu tam 42 collu..? Es domaaju ka par 100 % meervieniibas skalu sheit buutu gruuti runaat.. Taa kaa nevainosim citus, bet domaasim par sevi, jo shie deputaati kaadreiz bija tieshi taadi pashi taisniibas iazstaavji kaa mees, tikai ar gadiemtaucinji uzaudzeeti, nu un sirds palikusi nedaudz cietaaka, jo mees visi labi zinaam kaa viegla pelnja samitaa cilveeku, right?

Atbildes

  1.  2 0

  Zooropa (33) 6 (12048)2616 10 g  

  Mēs dalījām miljardu.
  Viņš – viens, mūsu – daudz.
  Viena daļa Kalvītim,
  Viena daļa Andrītim,
  Viena daļa Šleseram,
  Nu bet tautiņai – miziņa.

  1.  0 0

  Odium77 7 (44056)3412 10 g  

  pa kabataam  

  1.  0 0

  spaikers_ 7 (56252)4954 10 g  

  sawā starpā,sawās kabatās wiens otru tur tīra un mazgā~rads radu iewilcis un baro,kurš nu kur ko paņemt war,tas no tā smeļ un padod sawējiem ko wiens noskatijis,to otris palīdz iegūt sa'wa īpašumā,ja ne konkrēti sawā tad kur zemu esošam no sawas saimes to wisi zin un nau jaunums ~parādi kaut wienu kurš dzīwo no tā ko nopelna,kurš nau nopircis 1.sērijas auto un willu jūrmalā,kuram nau īpašuma???laiza wiens otram jo wiena liela ģimene šamie ir,kas aiz tās Tas po..... un tt .....

  1.  0 0

  munkss (32) 8 (207618)529152 10 g  

  a man kādu kapeiku?

  1.  0 0

  windows666 4 (1539)38 10 g  

  katram ministram ir preemija

  1.  0 0

  Seroquel (30) 7 (27410)4518 10 g  

  uz galvinjaam :P

Līdzīgie jautājumi

 • Miljardi izgāzti, jēgas nekādas (sk.papildinājumu)?
  hm, kad visi to pasules galu gaidīja, tad prātīgi cilvēki atgādināja, ka, ja PATIEŠĀM kas kristu uz zemes, tad par to skaļi nevienam neteiktu, šis gadījums ir tam pierādījums. gan jau redzēja un zināja, a kas būtu, ja to skaļi pateiktu? pus Krievijas evakuētos un vēl nezin kas.
  tak visi dzīvi un tā. gan jau aprēķināja iespējamos postījumus un nolēma paklusēt  
  interesanti gan, ko tad tie tip  "neatkarīgie" kosmosa pētnieki darījās, vopščem, gaidam nākamo:)
 • Vai tiešām 4674 gadā visumā kopējais cilvēku skaits būs 340 miljardi?
    nez, no kurienes tādi aprēķini.
  es domāt, ka nebūs viss, pat, ja atradīs kādu apdzīvojamu planētu, līdz turienei vēl būs jātiek un tad vēl visvisādās mutācija utt.
 • Как в документах правильно писать summa vārdiem? (напр. "seši simti miljardi lati" или "seši simti miljardu latu")
  милиарДУ
 • Vai kāds var palīdzēt sadalīt mantojumu?
  Hmmm, varētu palīdzēt ja prasītu kādi kuram nodokļi par saņemtajiem mantojumiem jāsaņem, bet par to kurš un ko saņem laikam nevarēšu palīdzēt.
  Bet tīri loģiski padomājot šķiet, ka Jāņa Laiviņa mantojums tiek sadalīts naudu mantojot mazmeitai Paulai, bet pārējais tiek dēlam Valdim. Annas un un Pētera mantojums tiek sadalīts starp Kristu, Felicitu un Gaidu, savukārt bērni tā dalīšanā nepiedalās, jo Volfs un Paula no tā ir atteikušies.
  Teorētiski itkā Gaidai vajadzētu būt ''pirmajai rindā'', jo cik zinu, tad mantojuma sadalē parasti uzsvars tiek likts uz bērniem nevis vecākiem.
 • Ar kādu programmu var sadalīt filmu divās daļās?
  Sony Video Vegas, no sestās versijas uz augšu.
 • Kā dokumentos pareizi jāraksta summa vārdiem? (piem. "seši simti miljardi lati" vai "seši simti miljardu latu")
  Vârdi "desmits, simts, miljons, miljards" lokâmi kâ I deklinâcijas vârdi.
  Lietvârds aiz vârdiem "desmits, simts, miljons, miljards" lietojams daudzskaitļa ģenitîva formâ:

  divi simti gadu.
  (tas pats arī - divi simti latu, seši simti miljardi latu)
 • Kā izveidot augstās un zemās frekvences sadalītāju?
  Esmu dažus gadus atpakaļ no tā atgājis, bet kaut kas bietē palicies. :)
  Jautājums labs un viss ir pareizi. Tikai, es nesapratu, ko nozīmē saķunīt?   T.i. - sataisīt/salabot vai uztjūnēt?
  Labi, ok. Pamats visam ir sadalīt ieejošo zemfrekvences signālu joslās, jo katru frekvenču diapazonu vislabāk atskaņos skaļrunis ar attiecīgiem parametriem  - difuzora diametru, "gājienu" u.c.. Lai sadalītu šo signālu, tiek pielietoti tādas elementāras fizikas jomas , kā rezonanse, svārstību kontūrs. Svārstību kontūrs sastav no paralēli saslēgtām kapacitātēm (kondensatoriem) C un induktivitātēm (induktivitātes tinumiem jeb droseļiem)L, kuru parametri arī nosaka , kāds frekvenču f diapazons šim kontūram līdīs cauri. Iztsāstīju vienkāršoti. Neatceros, vai deviņdesmitniecēm bija vai nebija iekšējais pastipreklis vai arī bija gan ar , gan bez. Pastiprinātāja darbības principu nestāstīšu, tāpat tas neko Tev nedos. Kā arī iepriekšējais "lējums". :) Ko gribēju pateikt - ja taisies Radiotehnikas S-90 tjūnēt, tjipa lai kaut ko uzlabotu, aizmirsti!!! Radiotehnikas akustiskās sistēmas ir GODAM NOPELNĪJUŠAS to šildīti HI-FI un joprojām lielā topā ārzemēs, it īpaši skandināvijas valstīs. Katram filtram, katram dinamiķim tiek noņemtas atseviškas! parametru diagrammas un attiecīgi tiek pieregulēti filtru elementi! Korpuss ir izrēkināts precīzi , izejot no skaņas viļņu garuma un īpašibām. Tur neko vairs uz labāko pusi neizmainīt (vismaz mājas apstākļos un teiksim tā, parastam mirsīgam). Ja kas nojucis, iesaku griezties tomēr pie pieredzējuša servisa speciālista. S-90 - tas ir cienīgi un ir vērts panākt, lai darbojas.
  p.s. analogas kvalitātes plaši pazīstamo firmu (un pie tam pat vairs ne šo firmu - 90% made in China) maksā 10x dārgāk.
 • Kā jums šķiet - kā procentuāli sadalās IRCa lietotāji pēc vecuma
  18-30 droši vien ir vismaz 50%
  pārējie varētu būt 25/25
  īsti nezinu - lielākā daļa vecumu slēpj :)
 • Kā sadalīt reizinātajos tādus skaitļus kā 6,55 ; 3,05 ; 1,95 ir kāda formula?
  nu un kas tur sarežģīts.

  ja a ir 5 b ir 4,6 un c ir 3,5
  (a+b+c)/2 = 6,55
  sqrt(6,55(6,55-5)(6,55-4,6)(6,55-3,5)) =6,55(1,55*1,95*3,05)=7,77059

  Pierādijums bildē  

 • Ar kādas programmas palīdzību video failu ātri var sadalīt vairākās daļās?
  Windows Movie Maker
  Virtual Dub
  Easy Video Splitter
  Daudz tādu un līdzīgu progu var atrast netā


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system