Labākā atbilde

  1.  0 0

  Keith (29) 6 (14021)3721 10 g  

  Sony Video Vegas, no sestās versijas uz augšu.

Atbildes

  1.  0 0

  snuks7 4 (1679)1616 10 g  

  jup keith   taisnība... :)

  1.  0 0

  ggbjg 5 (4854)124 10 g  

  programmu nezinu bet varu piedavat speka pakalpojumus

  1.  0 0

  BlonDj 6 (14450)3310 10 g  

  Ar to pašu WMM [ windows movie maker ] var... bet vislabākais, kas ir priekš video, tas ir Sony Vegas

Līdzīgie jautājumi

 • Ko ļoti sev vērtīgu (programmu, grāmatu, filmu) esi atradis un ielādējis no neta pēdējās 10 dienās. Nosauc ..
  graamatu kraajumos atradu boka4o dekameronu :)
  taadi prieki uzreiz ieraugot bija :)
 • Vai kāds var palīdzēt sadalīt mantojumu?
  Hmmm, varētu palīdzēt ja prasītu kādi kuram nodokļi par saņemtajiem mantojumiem jāsaņem, bet par to kurš un ko saņem laikam nevarēšu palīdzēt.
  Bet tīri loģiski padomājot šķiet, ka Jāņa Laiviņa mantojums tiek sadalīts naudu mantojot mazmeitai Paulai, bet pārējais tiek dēlam Valdim. Annas un un Pētera mantojums tiek sadalīts starp Kristu, Felicitu un Gaidu, savukārt bērni tā dalīšanā nepiedalās, jo Volfs un Paula no tā ir atteikušies.
  Teorētiski itkā Gaidai vajadzētu būt ''pirmajai rindā'', jo cik zinu, tad mantojuma sadalē parasti uzsvars tiek likts uz bērniem nevis vecākiem.
 • Kā izveidot augstās un zemās frekvences sadalītāju?
  Esmu dažus gadus atpakaļ no tā atgājis, bet kaut kas bietē palicies. :)
  Jautājums labs un viss ir pareizi. Tikai, es nesapratu, ko nozīmē saķunīt?   T.i. - sataisīt/salabot vai uztjūnēt?
  Labi, ok. Pamats visam ir sadalīt ieejošo zemfrekvences signālu joslās, jo katru frekvenču diapazonu vislabāk atskaņos skaļrunis ar attiecīgiem parametriem  - difuzora diametru, "gājienu" u.c.. Lai sadalītu šo signālu, tiek pielietoti tādas elementāras fizikas jomas , kā rezonanse, svārstību kontūrs. Svārstību kontūrs sastav no paralēli saslēgtām kapacitātēm (kondensatoriem) C un induktivitātēm (induktivitātes tinumiem jeb droseļiem)L, kuru parametri arī nosaka , kāds frekvenču f diapazons šim kontūram līdīs cauri. Iztsāstīju vienkāršoti. Neatceros, vai deviņdesmitniecēm bija vai nebija iekšējais pastipreklis vai arī bija gan ar , gan bez. Pastiprinātāja darbības principu nestāstīšu, tāpat tas neko Tev nedos. Kā arī iepriekšējais "lējums". :) Ko gribēju pateikt - ja taisies Radiotehnikas S-90 tjūnēt, tjipa lai kaut ko uzlabotu, aizmirsti!!! Radiotehnikas akustiskās sistēmas ir GODAM NOPELNĪJUŠAS to šildīti HI-FI un joprojām lielā topā ārzemēs, it īpaši skandināvijas valstīs. Katram filtram, katram dinamiķim tiek noņemtas atseviškas! parametru diagrammas un attiecīgi tiek pieregulēti filtru elementi! Korpuss ir izrēkināts precīzi , izejot no skaņas viļņu garuma un īpašibām. Tur neko vairs uz labāko pusi neizmainīt (vismaz mājas apstākļos un teiksim tā, parastam mirsīgam). Ja kas nojucis, iesaku griezties tomēr pie pieredzējuša servisa speciālista. S-90 - tas ir cienīgi un ir vērts panākt, lai darbojas.
  p.s. analogas kvalitātes plaši pazīstamo firmu (un pie tam pat vairs ne šo firmu - 90% made in China) maksā 10x dārgāk.
 • kā tika sadalīti valdības miljardi?
  Runaasim nopietni, un neaizmirsiisim cilveecisko faktoru, kurshj piemiit katram, tikai lielaakaa vai mazaakaa meeraa ir sagaidiijis iespeeju izpausties. Taa ir mantkaariiba. Protams ka ir neetiski un ljoti nosodaami runaat par kaut kaadu statistiku, kura uzraada ka videejais statistiskais pensionaars savaam primaarajaam vajadziibaam izteeree 50% pensijas, veel par 10% nopeerk kaut kaadus smukus niecinjus, nu un paareejo nogulda bankaa uz procentiem, jo mees visi labi zinaam kaa ir patiesiibaa, un ne tikai ar pensionaariem... Bet izteelojieties sevi Kalviisha vai kaada cita peleekaas politikas kardinaala lomaa, runaajot iisi un skaidri: Es riit nolikshu jums uz galda svaigi uzdrukaatu, smuki safaseetu, un no vaacijas piegaadaatu veel siltu latvijas valuutu, teiksim kaada miljarda, pusotra apmeeraa, nu un teiksim, pa 50 latu banknoteem sadaliitu.. Un pateikshu: "Pieskati luudzu sho naudinju, iedod baarenjiem, vecmaaminjaam, daudzbeernu gjimeneem, u.t.t. BET seedi sheit par teiksim, ierindas deputaata algu 450 Ls apmeeraa...? Izteelojaties? Es izeju pa durviim. Cik procentuaali no shiem hipereetiskajiem un megagodiigajiem cilveecinjiem izturees, un neieliks sev kabataa paaris pacinjas, teiksim, jaunai mashiinai, patiesiibaa vieniigajai jaunajai mashiinai, kuru esat nopircis shiis dziives laikaa, un televizoram, nu tam 42 collu..? Es domaaju ka par 100 % meervieniibas skalu sheit buutu gruuti runaat.. Taa kaa nevainosim citus, bet domaasim par sevi, jo shie deputaati kaadreiz bija tieshi taadi pashi taisniibas iazstaavji kaa mees, tikai ar gadiemtaucinji uzaudzeeti, nu un sirds palikusi nedaudz cietaaka, jo mees visi labi zinaam kaa viegla pelnja samitaa cilveeku, right?
 • Kā jums šķiet - kā procentuāli sadalās IRCa lietotāji pēc vecuma
  18-30 droši vien ir vismaz 50%
  pārējie varētu būt 25/25
  īsti nezinu - lielākā daļa vecumu slēpj :)
 • kuru lietu nekad nevarat sadalīt ar otru pusīti?
  Nav tādas lietas, jo nav otrās pusītes.
 • Kā sadalīt reizinātajos tādus skaitļus kā 6,55 ; 3,05 ; 1,95 ir kāda formula?
  nu un kas tur sarežģīts.

  ja a ir 5 b ir 4,6 un c ir 3,5
  (a+b+c)/2 = 6,55
  sqrt(6,55(6,55-5)(6,55-4,6)(6,55-3,5)) =6,55(1,55*1,95*3,05)=7,77059

  Pierādijums bildē  

 • Ar kādas programmas palīdzību video failu ātri var sadalīt vairākās daļās?
  Windows Movie Maker
  Virtual Dub
  Easy Video Splitter
  Daudz tādu un līdzīgu progu var atrast netā
 • Vai piekrītat Oskara sadalījumam? Kam Jūs dotu Oskaru??
  Īsti nepiekrītu, bet tā skaitās amerikāņu kino akadēmijas balva, tā kā jālemj Viņiem un Viņi izlēma tā, kā Viņiem likās, tāpēc mums-eiropiešiem nevajadzētu celt traci par to!!! :)
 • Kā pēc tā religija ir tik sadalīta, bet balstās uz aukstkiem spēkiem, un nav vienotavisas civilizacijās?
  Tāpēc, ka ir atšķirības pašās tautu saimēs pēc ģenētikas, mentalitātes, apdzīvoto platuma grādu klimatiskajiem rādītājiem, kas attiecigi iespaido nodarbes, nosaka to sezonālo raksturu, zemes apstrādes, ražas novākšanas un tā tālāk un tā joprojām. Tā kā jebkāda reliģija ir cieši saistīta ar tās vai citas etniskas grupas, tautu saimes sensenām tradīcijām un rituāliem, tad, domāju, es esmu Tev atbildējis, bioriožaneiro, kāpēc Latvijā nav Svētā Ziloņa Dienas!    Ko? Kāpēc??? Kāpēc tiem tur, tuksnesī, vēstīts, ka cūkā Sātanc sēž iekšā.. :) , bet mums ne!?   Mums svētās cūkas, vai!? Nē, cūkas tās pašas, bet pie viņu vidējās gaisa temperatūras, kuru te viens otrs tikai pirtī redzējis, nabaga dzīvnieks mocīsies, nevarēs izdzīvot, karstums, lipīgas slimības nobeidz (ruksim, škiet, nav arī sviedru dziedzeru..). Otrs - tajā karstumā ēst treknu gaļu ir konkrēta pašnāvība - asinsvadi aiztaukosies, sirds noklemmēs Lūk, ko vajag mācēt lasīt starp rindām! Njā... tamdēļ pilnīgi un galīgi piekrītu katoļu baznīcai - Svētos Rakstus lasīt drīkst visi , bet tulkot, skaidrot  - tikai cilvēki ar speciālajām augstākajām izglītībām. Katrs teikums nes aiz sevis veselu stāstu! Bet tā, joopcikiņ - katrs jenots tagad brēkās:"Es ir izlasījis!" Bet jēga.. absolūts zero.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system