Atbildes

  1.  0 0

  Vishuks 1 (223)2 16 g  

  Pirmāmkārtām:  hokeja čempionāta laikā jānoķer zobos Laviņa raidītā hokeja ripa.
  Otrāmkārtām:    jāiemet ar to galvenajam tiesnesim.
     Nu un tu tiksi pieņamts.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds negrib man pievienoties un...
  paldies..veelreiz..:Dcereeshu ka Tavs veleejums piepildiisies...:)par apsveikumu iedodu buču..bet datoru jau es nebučoshu.:D.vnk paldies..buča..:*
  paldies,jau ieprieks tiem kuri (varbut )manis apsveiks....paldies,liels Jums!!!:*
 • Amz.. kāds negrib pievienoties?? :)
  Es domāju, ka mēs varētu uztaisīt sacensības labāk kas pirmais nomedīs Yetu??? (Yets - sniegacilvēks)
 • Amiši - kā domājat, varētu es reiz pievienoties?
  Kāpēc gan ne, ja cilvēks, respektīvi, šajā gadījumā- Tu, grib, tad, var visu (nu varbūt  tas nav attiecināms vienīgi uz savstarpējām attiecībām, jo nevienu nevar piespiest sevi iemīlēt).... Vienīgi ir ļoti jāgrib. Tu to ari piekopt te Latvijā, bet protams daudzi nesapratīs... Var arī krāt naudu un braukt tur, kur ir šādas kopienas.

  Tomēr apdomā labi. Lai arī izskatās vilinoši, tomēr viņu dzīve ir nedaudz aprobežota. Jā, ir grūti cilvēkam šajā informācijas tehnoloģiju laikmetā kad visapkārt čum un mudži nformācija un katrs grib izcelties, bet tajā pašā laikā Tevi neviens nespiež sekot līdzi visam, kas notiek sabiedrībā. Tu vari izvēlēties, kas Tev ir tuvāks. Tu vari dzīvot un strādāt pieticīgi, ja vēlies un Tev nemaz nav jāatsakas no modernās tehnoloģijas, jo varbūt Tev tomēr patīk, ka Tev ir internets, kur Tu vari lasīt dažādas interesantas lietas. Tu saki, ka viņu dzīvesveidam vismaz ir jēga. Un Tavam nav? Tad Tu arī gribi teikt, ka manam nav? Un arī šeit visiem esošajiem nav? Nu vai zini, tas bezmaz vai izklausās pēc apvainojuma. Manam dzīvesveidam ir jēga- es mācos lai kļūtu par labu ārstu, lai spētu ārstēt slimus cilvēkus. Es mācos lai iegūtu labu darbu, lai spētu nodrošināt savu ģimeni, kas man nākotnē, cerams, būs, kur es audzināšu savus bērnus, kuri, savukārt arī sniegs kaut ko labu sabiedrībai un sev. Es domāju, ka arī daudzi citi tev pateiktu, ka viņu dzīvesveidam IR jēga.
 • Kā pievienoties fano.lv saitam?
  Pēc Lampas uzbrukuma tur bija klusums un ielūgumu sistēma bija atslēgta. Tagad viss strādā kā agrāk, taču es nezinu, vai es vēlos riskēt ielūdzot cilvēku, kurš jautājuma teikuma beigās liek izsaukuma zīmi.

  Okey, uzaicināšu...
 • kurs velas pievienoties 7dien aiziet uz kino?
  uz kaadu seansu skatoties..itkaa jau taas jaunaakaas filmas redzeetas-vai nu novilktas,vai arii jau noblisiic kinciitii :0
 • Herbalife, Amway uc. vai tā ir laba doma pievienoties vai slikta!?
  es katraa zinjaa nelietoju.
 • Vai Tev ir neērti atrasties starp cilvēkiem, kuri cits citu apsmej un pievienoties viņiem?
  Nu nav pārāk ērti.. Parasti cenšos nevienu neapsmiet, pat tos, kuri man kaut kādā ziņā nepatīk.. Vispār es katrā cilvēkā saskatu kaut ko, kas man nepatīk, jo neviens jau nav ideāls, bet es neapsmeju nevienu, jo pašai ir trūkumi.. Skabargas un baļķi acī ir katram..
 • Man viens jautājums ReinForce radio ir vaidzīgi vairaaki DJ! Varbūt kāds vēlētos pievienoties mūsu DJ pulciņam!?
  Varētu, bet kur var apskatīt ReinForce formātu, noteikumus DJiem, darba noteikumus un visu pārējo

  Starp citu, kur ReinForce var dzirdēt

  Skype - munkss
 • Vai tagad sekojat līdzi hokeja spēlei?
  sekoju... un dusmojos uz musejiem, ka esam tadi kabači šodien! :@
 • Hokeja chempis!!!!
  noteikti izturešu,tik vietu vel nezinu!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system