Labākā atbilde
Atbildes
-
1 0
iDcore 6 (5932)3329 14 g
Pats lietoju Inbox, bet tas surogātpasts īpaši netraucē, jo pats par sevi e-pastu reti pārbaudu..

-
1 0
daartz 4 (1777)1328 14 g
Nu tagad lietoju gmail
surogātpasts - nu šad tad atnāk, bet krietni retāk kā inbox, kur nāk bezmaz vai katru dienu spams
-

-
1 0
dzhonsons (35) 6 (5248)226 14 g
Gmail un mail.opera.com.
Uz pirmo nāk spama kaudzītes (pats vien vainīgs), otrais (kā primārais pasts), paldies dievam, tīrs.
-
1 0
likky666 7 (27714)31026 14 g
NJā, uz inbox nāk daudz tādu drazu bet pati vien vainīga ka kādā attiecīgajā mirklī ir gribējies "būt lietas kursā par interesantiem jaunumiem". Uz Gmail pagaidām nekas tāds nenāk. Tas man arī domāts tādiem nopietnākiem e-pastiem, lai nebūtu jāsūta ar muļķīgo inbox nickname.

-
0 0
DrDestroy 7 (81057)4854 14 g
Inboxu retāk, bet īp[aši daudz surogāta neesmu piefiskējis - varbūt viss aiziet uz spamkasti!? Es kaut kad sen tur kaut ko saspaidīju.. neapgalvošu. Piekrītu Alex -filtrs un ir ok.
Gmails .
-


