Labākā atbilde

    1.  0 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    domaju,ja mes butu izprotams , jums nebutu ar mums interesanti :D

Atbildes

    1.  4 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4522 18 g  

    Tik pat neizprotamas kā Jūs, bet lai baudītu, ne vienmēr jāizprot:)) Varbūt labāk ir dažkārt neizprast, tas dzīvi atvieglo. Vienkārši saproti, ka sieviete Tev var dot to, ko nespēj nekas cits, novērtē to un izvēlies labāko no labākajām, bet atbilstoši savai "svaru kategorijai":P))))

    1.  1 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    viņas vispār nav izprotamas!!!

    1.  1 0

    Zebieksteee 5 (2520)414 18 g  

    Tieši tāpēc, ka viņas ir sievietes;)

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Tādas pašas kā vīrieši, vai tad jūs visu vnm stāstat? Ne tak, ir arī , ka sabožās, noslēdzās sevī, bet kad prasa, kas noticis, tad tik pasaka, ka viss oki, kaut arī acīm redzams, ka nekas nav kārtībā!!!!

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    tā vnk ir un es pat nevaru pateikt kāpēc!

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    jo tāda ir sieviešu būtība :))

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 18 g  

    laikam esam tādas un ne savādākas

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 18 g  

    tādas viņas vnk ir..

    1.  0 0

    saldumins15 (34) 4 (1984)1922 18 g  

    tads var but JEBKKURS...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system