Labākā atbilde

  1.  0 0

  laimes_bridis 6 (14029)2414 10 g  

  A kas tieši tur būtu skaidrojams..???
  Vai tad vnk ar pateikšanu, ka man jāapciemo vecāki, bet svētdien būšu tavā rīcība nepietiek...
  Man neliekās ka tur būtu, kas nesaprotams..

Atbildes

  1.  0 0

  Za4aa (27) 4 (1752)36 10 g  

  Vnk lai 4alis brauc prom un tad jau pati sapratiis... Attaalums dazhkaar satuvina... ;) Kad atbrauks tad vinja ta ka laacis metiisies virsuu... :D:D:D:D

  1.  0 0

  siira 6 (5694)128 10 g  

  Lēnām un maigi... Gan sapratīs :)

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)430245 10 g  

  varbu vienkārši pasakot?

  1.  0 0

  wix 6 (10845)3335 10 g  

  Pat necenties meitenei kautko skaidrot...!!! Tik salaidīsi visu dēlī...!
  Vienkārši pasaki man -Jābrauc... -būšu -tad... un tad... :D

Līdzīgie jautājumi

 • Kā ieskaidrot?
  Nu tev nāksies saprast to, ka vecāka gada gājuma cilvēki nedomā kā mēs.. jo viņi uztraucas un rūpējas daudz vairāk, es teiktu pārspīlēti vairāk nekā mēs...ieskaidrot to var tikai ar mieru un patiesībā pat nevajag ieskaidrot.. vnk noklausies ar mierigu sirdu un pasaki, ka tā mēdz notikt, ka no rīta viss ok, bet pēc divām stundām jau temperatūra...
  Nez, kā tev palīdzēt ar vīrieti.. jo ir tikai viena kļūda, ko sievietes pieļauj uzsākot ģimenes dzīvi.. uzņemas pārāk daudz pienākumu par ģimeni...un pēc tam besījās, ka vīrietis nepalīdz.. bet pašas jau ir parādījušas, ka māk ar visu tikt galā.. tā kā vairs nav ko pīkstēt..
  Manā ģimenē ar slimu bērnu pārsvarā sēž vīrs, protams, ja nav ļoti daudz darba.. ja bērns pēkšņi saslimis dārziņā, tad brauc tas kurš tuvāk...lai ātrāk bērnu izņemtu no dārziņā...
 • kaa ieskaidrot gimenei,vecakiem to....
  Meegjini uz pusslodzi?
 • Vot kā ieskaidrot vecakiem?(apraksts lejā)
  Tu pasaki viņiem, ka datoriķiem arī nav nemaz tik spoži ar to darbu. Nevajag kliegt un dusmoties, bet mierīgi ir jāparunājas. Jāpastāsta, ka nevari mācīties to, ko tu nesaproti/nepadodas. Turklāt tev viņiem tomēr būtu ar sevi jāiepazīstina. Tu nevari neko gribēt un Tu nedrīksti uz viņiem dusmoties, ja Tu dzīvo pats savā pasaulē un viņi pat nezina kas notiek tavā galvā. Domāju, ka viņi nav ekstrasensi un nemāk nolasīt domas.
 • Kā vīrietim ieskaidrot, ka tiešām viss ir beidzies???
  Pazemojot! Kāmēr vīrietis zemojas sievietes priekšā bez lieciniekiem, tas ir kā pīlei ūdens, palūdzās, paraud, izlūdz..., bet no tā nekas nemainās. Ir indivīdi, kas to spēj darīt arī publiski, demonstrējot, cik daudz viņš spējīgs panest savas lielās mīlas dēļ,( viņam tas pat sagādā baudu) savās acīs iztēlojoties , ka ir varonis. Jā, un daudzu acīs viņš tāds arī izskatās.:) Ne tik reti redzam līdzcietīgās draudzenes, kas šīm šķietamajām nelaimes čupiņām skrien pakaļ, aprūpē un apčubina, jo redz kā viņš cieš, drīzumā kļūstos arī par cita veida mierinājumu. (Tas ir veids, kā var puisim palīdzēt draudzenes, bet labi apzinoties, ka agri vai vēlu viņš aizies, jo jūtas nav balstītas uz patiesiem pamatiem) Un tā puisis pamazām atslābst no savas apsēstības, jo ir uzradusies cita, kura dara visu, lai būtu labāka par to nelieti, kas nabadziņu tā spīdzinājusi.:)) Eh, konkurece dara brīnumus:))!
  Ne velti ir teiciens, ka mīlestība ir soli attālumā no naida. Ir veidi, kā vīrieša pašcieņu var iznīcināt, nostādot viņu pārlieku muļķīgā situācijā, kad publikas priekshā viņš kļūst apsmiekla vērts un nu jau vairs ne varonis savās acīs. Vīrietis baidās būt pazemots. Sievietes jau samierinājušās ar pakļautības lomu, tomēr smagi pārdzīvo. Bet vīrietis to ienīst. Naids spēj radīt citas emocijas, bet dažkārt tās ir vieglākais ceļš pret apsēstību, jo ir vienlīdz spēcīgas savā enerģētikā. Tas spēks un domas, kas lika vīrietim būt apsēstam ar konkrēto sievieti, pāroganizējās jaunu izjūtu apgūšanā. Kā likums , tie ir vāji vīrieši , tāpēc viņi meklē savā izredzētajā spēku. Vājums ir nepievilcīgs, visās savās izpausmēs.
  Tam visam ir briesmīgas sekas, turklāt abām pusēm. Bet var arī samierināties ar cieņas apliecinājumiem. Var ļaut sevi mīlēt, jo kas gan tur slikts? Tikai neaizmirstot saglabāt distanci. Tas jau arī ir apliecinājums tam, ka vīrietis tiešām ir mīlējis un īsti. Labākais risinājums, manuprāt ir spēja saglabāt cilvēcību, sapratni un cieņu, neaizskarot jau tā sāpīgas stīgas. To var, bet līdz tam jāizaug.:))
  Nenobriedis prāts savu sāpi metīs uz āru, liekot otram ciest - liks ciest otram par savām kļūdām, jo tā ir vieglāk apklusināt sirdsapziņu. Garīgums spēs samierināt kaisli ar alternatīvu būt šim cilvēkam blakus, kaut neklātienē, bet saglabājot visu to ,kas bijis, kas ir... Tikai samierinot otra sāpošo dvēseli, mēs spējam atlaist. Ir nepieciešams laiks un dialogs, un ļoti nopietni iemesliem. Galu galā ,pavaicājiet sev, kas ir mainījies? Es taču esmu mīlējis šo cilvēku, vai ļāvis sevi mīlēt, vai vienkārši pieļāvis tuvību? Tātad, esmu daļēji līdzvainīgs un arī atbildīgs. Vīrietis nekad neiegūs sievieti bez viņas piekrišanas (Te nerunājam par vardarbību). Kas ir bijis tas, kas sievietes domas ir mainijis????
 • Kā ieskaidrot bērnam,ka nauda neaug kokos?
  galvenais nepiekaapties! ja vienreiz piekaapsies beerns sapratiis ka piekaapsies vienmeer! un valjaa vairs netiksi! ir versija likt beernam pastraadaat kaadu darbu, piem sakaartot savu izstabu vai izslauciit maaju/dziivokli, un tad iedot par to kaadus santiimus lai saprot ka mums (vecaakiem) ir tieshi tik pat gruuti (vai pat gruutaak) nopelniit to naudinju! ja beerns izslauciidams maaju apseediisies un teiks ka nekad vairs to negrib dariit tad jaapasaka ka mums tas ir visu laiku jaadara lai dabuutu naudinju, nevis mees vienkaarshi paprasam shefam "es gribu algu un straadat negribu" un ja shefs saka ka nekaa nebuus mees nevaram nokrist zemee un raudaat kameer izmaksaa algu! :) beernam jaasaprot cik gruti nopelniit naudu un ka to nevar vienkaarshi paprasiit!
 • Kā ir būt meitenei?
  sievišķīgi  
 • Vīrieši! Kādai jābūt meitenei, lai jūs viņu negribētu?
  Viņai ir jābūt tādai, lai es grībētu! Visas pārējās - negribu! :p
 • kādi ir viss labākie komplimenti meitenei?
  Nu man liekas, ka tie komplimenti par izskatu un apģērbu jau ir nodiluši.. Nu,protams, ka tas ir patīkami ko tādu dzirdēt, bet es uzskatu, ka tie vairs nav paši labākie.. Nu paši labākie komplimenti ir tie, kuri nāk no sirds.. Nu es atceros vēl joprojām vienu komplimentu no viena sena laba drauga, kuru diemžēl jau vairākus gadus neesmu redzējusi, bet kompliments palika atmiņā.. Viņš teica, ka esmu tiešām mīļa un laba draudzene, kurai var uzticēties.. Tas nāca tiešām no sirds un izklausījās mīļi..
 • kas sexīgāks (meitenei)- svārciņi vai šorti?
  ljoti iisi svaarcinji ,vai ari ljoti piespiileeti shortinji!


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system