Labākā atbilde

    1.  0 0

    littlesister 4 (2283)320 17 g  

    šokolādi ēdu  

Atbildes

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4954 17 g  

    pafantazeju,pasapnoju  

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    Klausos mūziku, vai vnk atslēdzos no visiem - eju pagulēt....

    1.  0 0

    raikina31 (49) 6 (9982)2728 17 g  

    laba mūzika, pameklēju pa TV kaut ko labu vai aunu kājas un eju ārā baudīt dabu (tur putniņi, saulīte un citi dabas brīnumi papilnam kas paspēs pašai nemanot uzlabot omu)

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432110 17 g  

    Ieslēdz muzōnu, noņem gruzonu!

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3863 17 g  

    es to parasti ljauju citiem, labi ne visi to var, ir tikai dazhi izredzetie!
    tad ja nekada veida nekontaktejos ar to cilveku kas to varetu, kaut vair nesaraxtos, tad megjinu pats vnk ar muzikas palidzibu un mainu domas, domaju par kaut ko, kaut ko :)

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Draudzene, suņi, daba, mūzika, dators, internets un kāds kulinārs gardumiņš

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Klausoties skaļu un foršu mūziku. :)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system