Labākā atbilde

    1.  1 1

    Gusiz 6 (7513)228 18 g  

    Nu no dzimšanas.. Tik pat labi, kā tu zini kur jāliek "Ь" krievu valodā, kur nav? ir vārdi, kuros es zinu, ka jāliek, ir vārdi, kuros man liekas, ka nevaig, bet viņam tur ir jābūt! :D

Atbildes

    1.  0 0

    tut_pupik 6 (11452)72572 18 g  

    Не garas zīmi a Garumzīmi))))

    1.  1 1

    the-one (36) 6 (12402)2531 18 g  

    tas saucās valodas izjušana.
    a kā tu zini, kur krievu valodā jāliek "mjahkij" un "tvjordij" znak? :D

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    Latviešu valodas skolotāja tā iedzina, ka nemaz nav pie tā jāpiedomā, roka pati uzraksta :)

    1.  0 0

    kersty 5 (2731)529 18 g  

    to es skolā iemācījos :)

    1.  0 1

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    Tas tā pat kā jūs ar saviem "mīkstinājumiem, cietinajumiem"

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system