Labākā atbilde

  1.  2 0

  neliete 6 (9684)2414 14 g  

  kas vainas bildei, puishi nekeras vai?

Atbildes

  1.  0 0

  diabolo 6 (9017)338 14 g  

  Paskaties filmu AR IENAIDNIEKA SEJU (Keidžs, Travolta)! Izdari tāpat, atkal nobildējies un nomaini ,,avatar".

  1.  0 0

  Riizija 5 (2620)39 14 g  

  Kad ielādē bildi...zem bildes parādās sleja..kādu Tu viņu vēlies uzstādi galvenā un apstiprini..Cik atceros tā bija..:)

  1.  0 0

  resnits (32) 6 (12486)3417 14 g  

  jaa kaatad iisti to var izdariit

Līdzīgie jautājumi

 • kā lai nomaina paštaisītam klipiņam formātu?
  piemēram ar Total Video Converter.
 • gribeetu iepaziities ar galveno irc.lv?
  nav vaidziibas, tam tur no draugiem gan ar kauko gribaas iemest.
 • kā lai nomaina IP adresi? varbūt kādam ir kādas programmas tiešs nosaukums.??
  Zvani vnk provaiderim un saki, ka gribi citu IP adresi.
  Priekš kam gan piemēslot pc ar visādām huiņam? Kaut gan to nevajaga darīt caur progu, var vnk caur to, kas jau ir iekš OS. Precīzāk netaisos atklāt, kas un kā. Besī jau šis jautājums. Netaisi huiņas netā, nebūs jāmaina IP. Beidz spēlē cs un viss būs kārtībā...
 • par sava kanala galveno kapec nevaru sevi iecelt
  sataisi IDENTIFY NICK
 • kādā formātā jānomaina filma lai to varētu skatīties telefonā?
  Kopsavilkums no manas mazās pieredzes un atbildēm (viltīgs, ne!? :D) - skaties attiecīgā modeļa iestatījumos, instrukcijā.
  Es daru caur bezmaksas versiju Any video converter. Nezinu, cik salīdzinoši labs vai slikts, bet pagaidām iztieku.
  BET! Atejot nedaudz no jautājuma tēmas un tiešas atbildes (tici, man pašam tas riebjas, daru ar smagu nopūtu :D)Es te padomāju -tā kā tas jau mazs datoritis savā būtībā, vai tad nav iespējams ietuncīt tamā kādus kodekus!?, varbūt ne visiem, bet tieši Tavam modelim (nav kafijas biezumu šoreiz - dzeru šķīsteni! :D) tas ir iespējams, paskatījos tīmeklī - jā! Tas ir iespējams! - lai nebūtu jāmoka tos filmu failus, jātērē laiks, nerrrvs.
 • kaa nomaina to mazo bildiiti kas paraadaas kad uzdod jautaajumu?????
  kas vainas bildei, skukenes nekeras???
 • Lūūdzu, kurš var palīdzet? Ir ļoti vajadzīgs romāna "Aka" galveno varoņu raksturojums.
  Google - 1. links! PIRMAIS BĻ!!!
  p.s. Kur mūsdienu skolā degradējās jaunā paaudze.. domāšana izpaliek, es pat teiktu veselais saprāts izpaliek.

  6. Romāna tēli


  Laura Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Iezīmējās kalsni pleci, bet gaišas, ļoti platas acis šaurajai, pavisam neiedegušajai sejai piešķīra gandrīz vai askētisku izteiksmi.” „Smiekli gluži apbrīnojami pārvērta viņas seju, tā kļuva jauna un dzīva.” „Cik viņai gadu? Tā ap trīsdesmit. Pēc auguma- zem, sejas- virs trīsdesmit.” „Cik tu tomēr esi skaista! (..) Tikai briesmīgi bāla, un acis deg kā divi lākturi.”
  Laura bija ļoti noslēgta, klusa un pieklājīga sieviete. Ne par ko nesūdzējās, darīja darbus un gaidīja Riču mājās. „ (..), ka Lauru nepazīst un īstenībā nezina par tās domām un jūtām.” Laura mācēja paklusēt. Laura ļoti mīlēja bērnus, deva to labāko. „ Kā tu jūties draudziņ? Atkal nenāk miegs?”

  Rūdolfs Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kāpēc klusumā viņam atkal un atkal uzmācās nomācošā pamestības sajūta? Viņš taču aizvien bija braucis šurp tieši pēc šīs rāmās vienatnes- ieradās, noguris no drudžainā dzīves tempa (..)” Manuprāt, tas liecina, ka Rūdolfs nav īsti atradis savu vietu dzīvē, viņš meklē piepildījumu.
  Rūdolfs bija pieklājīgs, lutināja sievietes. Viņš ļoti pieķērās Mārim, kas, manuprāt, liecināja par to, ka viņam trūkst paša dēla. Viņš bija iemīlējies Laurā: „ Rūdolfu pārņēma senaizmirsts saviļņojuma reibums (..) četrdesmit gados jau bija it kā redzēts un pieredzēts viss, baltajam, vārīgajam un naivajam kodolam apkārt bija apaugusi snobisma un mākslota optimisma čaula.” Rūdolfs bija gudrs, čakls mīlēja darbu. Manuprāt, mierīgs un līdzsvarots cilvēks attiecībā pret citiem.

  Alvīne Netiešais tēla veidošanas paņēmiens-
  „Alvīne ienesa samērcētu dvieli, lai uzliekot Zaigai uz pieres, noņemtu karsoni.”- gādīga. „Visu mūžu Alvīne bija darījusi dēlam vienīgi labu.” Bieži kavējās par aizgājušo laiku, pārdzīvoja. Bija čakla, nepārmeta neko nevienam. Taču bieži uzmācās Laurai par Riču, savā ziņā Alvīne neļāva Laurai aizmirst Riču. „Alvīne to uztvēra pa savam- kā nekā viņa taču bija īstā saimniece Tomariņos”- ar sacu „es” un nemainīgu raksturu un uzskatiem. „Alvīne jutās bagāta”- viņai nebija galvenās materiālās bagātības.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Spilgtā gaisma, nākot no augšas, asām, melnām līnijām iezīmēja viņas nekustīgos vaibstus, kas atgādināja masku.”


  Rihards ( Ričs) Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „ Kad kļūst neizturami smagi, es cenšos domāt par Tevi (..) Nekad agrāk es nesapratu, cik vainīgs esmu Tavā priekšā”- izjūta vainas sajutu, mīl Lauru un ilgojas pēc viņas.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „..kā Ričs gulēja pie galda tieši šādā pašā vietā, tapāt, tāpat nokāris cirtaino galvu, ar tādu pašu bedrīti spilgtajā zodā.”
  Manuprāt, Ričs bija ļoti vājš cilvēks, ja varēja tik vieglprātīgi dzert un nemaz nepadomāt par savu ģimeni. Tomēr viņš, cietumā būdams, regulāri rakstīja vēstules apjautājās par bērniem un Lauru.  Māris Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Apaļa seja ar iedobīti zodā nokārtā uz krūtīm, garās skropstas meta ēnas uz vaigiem, melno matu sprogas krita pār iedegušo pieri.” Jautrs un ļoti dzīvespriecīgs puika, zinātkārs. „ Kas tas ir...likumīgi?” Patiess- „ Kad tu atkal atbrauksi, Rūdolf?” Māris bija pieklājīgs vismaz centās tāds būt. Ļoti pieķērās Rūdolfam, manuprāt, viņam trūka tēva un vīrieša uzmanības.

  Zaiga Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kas jāsaka vispirms?” ļoti pieklājīga, klusa un nopietna meitene. Romānā varēja just, ka Zaiga ir vecāka nekā Māris.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Zaigas gaišie mati bija sapīti kārtīgi un stingri, (..) ap viņas tievo kaklu stiepās violets sutažs.”
  „Uz pieres gan vajag atstāt!- bažīgi iebilda Zaiga, visu teikto uztvērusi nopietni.” ar savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Sākumā izturējās ļoti piesardzīgi pret Rūdolfu, manuprāt, viņa nevēlējās atkal kādā vīrietī vilties, jo tēvs bija prom, viņa arī ļoti labi saprata Lauras emocijas un skumjas.

  Maija Tiešais tēla veidošanas paņēmiens-„ Vaigi vēl zied kā rozes, pasūtīt zobus, (..) neviens jums nedotu vairāk par četrdesmit pieci...” Marija bija atraktīva, ļoti ziņkārīga sieviete. Viņai patika „izložņāt” citu mantas un to pat nenoliedz.
  Netiešais tēla veidošanas paņēmiens –„ Cilvēks.. tāpat kā māja... Iesākumā nemaz nepamani, ka paliek veca”- sieviete ar pieredzi un skatījumu uz dzīvi. Asprātīga. Mīlēja Eidi.

  Eidis Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Eidis! Dažu reizi gan sanāk dusma: pašam malka stāv nesacirsta, sēta gāžas apkārt- šam sazin kur gals.” Ļoti izpalīdzīgs un čakls.
  Ļoti patika iet pirtī un lepojās, ka var visilgāk izturēt karstā pirtī, patika kavēties atmiņās. Mīlēja Mariju.
 • Kāds var īsumā izstāstīt lugas Makbets galveno domu un sižetu?
  1.Lugas sākumā man likās, ka stāsts ir par vīrišķīgu, godīgu un valsts cienīgu kareivi, kurš būtu gatavs atdot galvu savas karaļvalsts labā. Šis Anglijas kareivis Makbets, kas arī ir lugas galvenais varonis, tiek slavināts un godāts. Anglijas karaļa un visas valsts acīs viņš ir varonis, kas glābis valsti no kara, jo ir sakāvis pretiniekus un darījis tā, ka Norvēģijas karalis ir piekritis salīgt mieru. Kā jau notiek ar daudziem cilvēkiem, arī Makbets, sasniedzis kaut ko, vēlas sasniegt vēl vairāk. Viņa kvēlā vēlme iegūt vēl vairāk varas, pāriet lielā godkārībā, viņš pat sāk domāt, ka viņa darbi nav kārtīgi novērtēti, lai gan tas tā nebūt nav, jo visa valsts jūtas lepna par tādu kareivi kā Makbets. Mani šokēja arī tas, ka Makbeta sieva bija ar šo kareivi uz vienu roku, pat „uzkurināja” viņu vēl vairāk uz melniem darbiem. Makbeta kundze viņam bija gluži kā līdzdalībniece un pierunātāja uz grēku.
  2.Makbets- tik varas kāras vīrietis, kas godu, uzticību, draudzību un cieņu aizmirsa tikai varaskāres dēļ. Tik drošs un cildens karotājs, ko visi slavināja un cienīja. Cik daudz uzticamu cilvēku Makbetam bija līdzās. Starp karali un karaļa ģenerāļiem pastāvēja tik spēcīga taisnība, uzticība, godīgums. Viss cilvēcīgais jau bija Makbeta dzīvē- mīloša sieva, gods un amats, uzticami draugi. Taču Makbetu pieveica ļaunums. Ļaunums ar nosaukumu- vara. Tā plosīja viņu un sabeidza viņā cilvēcību un tās vērtības. Makbets nogalināja Dankanu (Skotijas karali) ar uzticības motīviem, Man personīgi tas šķiet viszemiskākais pārkāpums, kad karalis viņam pateikdamies un uzticēdamies nakšņoja pie viņa kā pie drauga, taču Makbets to izmantoja. Makbets izmantoja cilvēka labumu un uzticību tik savam ļaunumam. Darbu lasot, jānoprot, ka Makbetu vajā sirdsapziņa, taču Makbeta sieva ir nežēlīguma pārpildīta un neļauj ne vienu brīdi Makbetam aptvert situāciju un kādas citas puses, izņemot varas/ mērķu sasniegšanai.
 • Te tādi jaut. par dzimummaiņām,cik tas jums ir pieņemami,ka kāds nomaina dzimumu,tas ir apkainojoši vai tā ir drosme?
  Īstenībā tā ir viena interesanta lieta. Dzimuma veidošanās laikā viens no posmiem ir psiholoģiskā dzimuma apzināšanās nobriešana. Ja šeit kaut kādas sinapses nesaslēdzas, tad dziedi vai raudi, bet tas puisis vienalga domās, ka ir meitene. Es to uzskatu par drosmi stāties pretī sabiedrībai un veikt dzimuma maiņas operācijas. Ja cilvēks jau kopš bērnības gadiem ilgi mokās ar domu, ka viņš nav tas, par ko ir piedzimis, tad tā jau arī nav nekāda dzīve. Mēs dzīvojam tikai vienreiz. Kāpēc visu dzīvi būtu jācieš? Ja man izveidotos attiecības ar vīrieti, kas pirms tam ir bijis sieviete, domāju, ka uztvertu to normāli... Bet varbūt mums, sievietēm, šajā sakarā ir vieglāk? Nezinu. Es personīgi to uztveru normāli.
 • Es skolā aizmirsu somu! :D Vai tev ir gadījies kaut ko darot aizmirst pašu galveno?
  Jā snecis veda uz florbola spēli un pie zāles sapratu ka aizmirsu nuuju :D
  bija jaabrauc velreiz 25 km paklalj nuujai..
  parasti aizmirstu dvieli vai zeķes :D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system