Labākā atbilde

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Tas bija sen.. kādus 8 gadus atpakaļ. Man pašai bija kādi 10-12 gadi un tad izkapts bija man par lielu un no jēdzīgas pļaušanas tikai tāda vicināšanās vien sanāca

Atbildes

    1.  0 0

    BOFI (36) 5 (4428)1314 17 g  

    man ir bail no izkaptīm.  
    tajā laikā kad tētis pļāva zāli, brālis ar draugu sunīšus spēlēja un skrēja tieši tur, kur pļauj zāli. un tētim sanāca netīšām ciskā iešķelt brāļa draugam. fui, un man to visu nācās redzēt  

    1.  0 0

    Hamada (36) 5 (3513)1615 17 g  

    vakar, lai smukak izskatas apkartne.... :):)

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 17 g  

    Pirms kādām 2 nedēļām, dārza galā pamēģināju papļaut. Zini, pat tīri glīti sanāca.  

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 17 g  

    ui dzivoju laukos un ar to aparatu stradat protu :)

    1.  0 0

    JUSTHATEME 7 (32687)346199 17 g  

    sesdien plaavu tur kur nevareja ieliist ar nu to uz 4 ripeliem ar motoru pa vidam

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Plakanciemā pie omas katru vasaru, un apmēram 2 reiz gadā 150 metru no mājas (Rīgas centrs), kur zem ābeles apglabāti mani trīs iepriekšējies suņi

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    es tatas klasē sacensības ir piedalījies
    bēt tā ar krūmgriezi apkārtni kapaju nost

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 17 g  

    pagaišo gad jūlijā,sekas bija slimnīca   

    1.  0 0

    houseworx (37) 6 (19904)3863 17 g  

    neatceros kad un nezinu vai to var saukt par pljaushanu, bet nu turejis roka un vicinajies pa zali esmu :D:D:D:D:D

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    vakar nātres pļāvu xD

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 16 g  

    nekad nēsmu neko tādu pat mēģinājusi darīt.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 16 g  

    sen, vairs neatminos kad preciizi.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system