Labākā atbilde

  1.  2 0

  Smoking_monkey 5 (2578)25 13 g  

  tad kad sez visu dienu pie datora [sekojosi mani nelaizot klat] un dzerot nebeidzamo alu, kam es eju pakal. :D

Atbildes

  1.  1 0

  laimes_bridis 6 (14029)2414 13 g  

  Izmētāt savas drēbes pa visu māju...:D
  Nespēj atrast netīras veļas kasti

  1.  1 0

  taureniits (33) 4 (1628)37 13 g  

  dīvāns..nobarots vēders..neskaitāmā alus pudele(tāda llielaka lai retak butu jaiet pakal)..čipši..pretim TV (hokejs, futbols..kada nu sezona..diezvai diskovery, jo tad jau uznemtu zināsanas-tas butu par daudz)..protams ar nekārtibu mājās neiztikt...netīras zekes..trauki un protam ari pasam jau musinas lido apkārt..
  Meitenem labāk iesaku tādiem netuvoties (ja ari parādas pirmie simptomi, ..driz bus ari parejie)..jo vinjiem pat bus slinkums parunat kur nu vel samilot tevi...

  1.  0 0

  Priekshniece (32) 4 (1635)25 13 g  

  Nju ja vīrietis atnācis no darba, saprotams, ka viņš neko negrib darīt, bet... tādās reizēs visaugstākā slinkuma pakāpe ir tad, ja vīrietis neizdara to, ko sieviete viņam lūdz (vīrieša pienākumi un tml)
  Citās reizēs aiz neko negribēšanās darīt kvernēšana pie TV, nju tādā ziņā...  

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48143)41086 13 g  

  neteikšu!!!! un tev jau to vejadzētu zināt!!!

  1.  0 0

  menestins 4 (1236)26 13 g  

  tad kad visu dienu pavada gulta......

Līdzīgie jautājumi

 • vai sex ir augstaka limena spele ??
  zini man tiko prata ienaca viens jauks teiciens:
  love is name,sex is game,lets go play the game!!!
  tad jau tik tiešām spēle ir arī sex
 • kada ir augstaka virsotne ko kuras esat nolecis?
  No pussagruvušas mājas pamatiem. Kaut kad baigi sen.
  Iespaidi? "Fhuuu! Labi, ka nenositos!" :D
 • ka jus domajat modeles skatas ari uz augstaka ranga viriesiem?
  kaa to saprast?? man shkjiet ka vinjas skataas TIKAI uz taadiem viirieshiem.. bet taa nu ir.. cilveeki sev apkaart kaaizveelas peec sava statusa.. neko sliktu nesaku, tas ir labi, ka cilveeki sevi veertee augstu..:))
 • kadel majdzivnieka ipasniekam jaiepazist ta uzvediba un emociju izpausme? (peec iespejas plasaak luuc)
  Lai Tu zinātu, kas viņam kaiš, ko grib, kas patīk/nepatīk.
  Murrājamiem , kas dzīvo mājās, ir trīs galvenās emocijas izpausmes, ko viņi pieieto izpaužot vēlmi kādu no trijiem viņu skarbās dzīves pamatelementiem - ēst , dirst un gulēt (nekastrētiem bonusā periodiskie riesta laiki, kuru izpausmes (sirds plosōši bļāvieni pa naktīm, saplēstas cīniņos ausis utml. -nu viss tas pats, kas mums :D visiem zināmas)
  1. Mīlināšanās, pieglaušana, murrā tā, ka pat grīda dreb.. :D
  1.1. Jūt Tavā veikala somā kaut ko garšīgu. "Sejā" naivuma un mīlestības apogejs..
  1.2. Ir piemīzis vai ielicis kluci ne tam paredzētajā kastītē-  koroč, tas pats kas cilvēkiem - priecīgs, mīļš -tjipa : O, cik Tu esi mīļa, viss baigi super, es tāds bišku draiskulīgs un paklausīgs šodien!"
  1.3. Kaut pārbarots tā, ka ēdamais jau pa acīm lien ārā, Tavas prombūtnes laikā uzlauzis pieliekamo/ledusskapi, pabijis uz steigā nenovāktā virtuves galda utml. - sagaida Tevi ar iepriekšminētā izpausmēm + iztipina Tevi sagaidot tāds rāms, pusstīvs, acīs neskatās, tēlo , ka samiegojies, tjipa: " O, Tu jau mājās? - es visu laiku gulēju-nezinu, kas te noticies...ko garšīgu atnesi -un atkal ierubī murrājamo un atkal pieberzties...
  2.   Neapmierinātība
  2.1. Ja ar kādu jādalās ēdamajā vai kāds saņem vairāk paijas un ucināšanos. (pāriet greizsirdībā) - bītama situācija - var beigties ar piemīztām čībām.
  2.2. Izstumts vai izstīvēts no superīgas guļvietas Tavā gultā vai krēslā. Izpausme - neapmierināts ņerksts, stīva pāŗvākšanās citur, bet tā, lai Tu viņu redzētu - jeb tiešāk - viņa piežmigto, miegaino, šauro acu skatienu. :) (tjipa - es to atcerēšos, kad vismazāk gaidīsi)

 • kura ir skaistaka viriesa kermena dala?
  Priekš manis - vēders ar muskuļu spilventiņiem
 • Jusu domas-cik normali\nenormali ir tas ka sieviete ir zem viriesa tupeles?
  tas nozīmē tikai to, ka tas cilvēks vērtē sevi zemāk par to otru un ne pie kā laba tas tāpat nenoved, ja tam cilvēciņam kurš ir zem tās tupeles iekšēji ir kaut kādi nodomi, cerības, ka varbūt tomēr kādreiz būs tā un tā! Nebūs .... aizmirsti... sūrā dzīves realitāte, bet nu kāda viņa ir tāda viņa ir!
 • ka tikt vala no viriesa kas neliek mieru?????
  mulkjiibas....Pasaki stingraak un lai saprot ..ilgi vins tev pakal neskraidiis..vnk ignore vinu..lai nemas savaa sulaa...ja skraida pakal i neatbildi...Nu ilgi neizturs un timbolje ja vel nekas nav jums bijis


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system