Labākā atbilde

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 8 g  

  Lai Tu zinātu, kas viņam kaiš, ko grib, kas patīk/nepatīk.
  Murrājamiem , kas dzīvo mājās, ir trīs galvenās emocijas izpausmes, ko viņi pieieto izpaužot vēlmi kādu no trijiem viņu skarbās dzīves pamatelementiem - ēst , dirst un gulēt (nekastrētiem bonusā periodiskie riesta laiki, kuru izpausmes (sirds plosōši bļāvieni pa naktīm, saplēstas cīniņos ausis utml. -nu viss tas pats, kas mums :D visiem zināmas)
  1. Mīlināšanās, pieglaušana, murrā tā, ka pat grīda dreb.. :D
  1.1. Jūt Tavā veikala somā kaut ko garšīgu. "Sejā" naivuma un mīlestības apogejs..
  1.2. Ir piemīzis vai ielicis kluci ne tam paredzētajā kastītē-  koroč, tas pats kas cilvēkiem - priecīgs, mīļš -tjipa : O, cik Tu esi mīļa, viss baigi super, es tāds bišku draiskulīgs un paklausīgs šodien!"
  1.3. Kaut pārbarots tā, ka ēdamais jau pa acīm lien ārā, Tavas prombūtnes laikā uzlauzis pieliekamo/ledusskapi, pabijis uz steigā nenovāktā virtuves galda utml. - sagaida Tevi ar iepriekšminētā izpausmēm + iztipina Tevi sagaidot tāds rāms, pusstīvs, acīs neskatās, tēlo , ka samiegojies, tjipa: " O, Tu jau mājās? - es visu laiku gulēju-nezinu, kas te noticies...ko garšīgu atnesi -un atkal ierubī murrājamo un atkal pieberzties...
  2.   Neapmierinātība
  2.1. Ja ar kādu jādalās ēdamajā vai kāds saņem vairāk paijas un ucināšanos. (pāriet greizsirdībā) - bītama situācija - var beigties ar piemīztām čībām.
  2.2. Izstumts vai izstīvēts no superīgas guļvietas Tavā gultā vai krēslā. Izpausme - neapmierināts ņerksts, stīva pāŗvākšanās citur, bet tā, lai Tu viņu redzētu - jeb tiešāk - viņa piežmigto, miegaino, šauro acu skatienu. :) (tjipa - es to atcerēšos, kad vismazāk gaidīsi)

Atbildes

  1.  0 0

  dadze 4 (2452)23 8 g  

  Ir tāds teiciens "kaķis staigā,kur pašam patīk"!!! Tā arī ir,kaķis nav pielīdējs...
  Pirms paņem savā aizbildniecībā minku,Tev jābūt pārliecinātai,ka spēsi pielāgoties viņa prasībām!! Viņš gribēs ar tevi mīlināties tad,kad viņam gribas,gulēt tur,kur viņam gribas utt. ....Tas ir jārespektē,tad nebūs piekakātas čības u.c.nerātnības!!
  Bet minka arī jūt,kad Tev grūti,-viņš jūt,kur Tev sāp- māk akrobātiski apritināties ap Tavu galvu vai pieglausties sāpošam vēderam...
  Minku var ņemt tikai tad,ja esi gatava viņu pieņemt kā pilntiesīgu ģimenes locekli....

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system