Labākā atbilde

  1.  0 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  garsigi, bet aizsargajami.......

Atbildes

  1.  0 0

  diabolo 6 (9017)338 10 g  

  man

  1.  0 0

  Koldun- (34) 3 (776)28 10 g  

  opaa lieta baig garsiiga!

  1.  0 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  Garšīgi jau tie ir...delikatese.....
  Bet no tiem štruntiem maz ko ēst...mani lai piebarotu nezin cik tādus vajag sačert Kg
  Degustēt nemāku :DDD

  1.  0 0

  stalkers (32) 3 (524)15 10 g  

  Man garsso visi veezzveidiigie.

  1.  0 0

  rox28 (39) 4 (1170)25 10 g  

  man!

  1.  0 0

  mazaa7 4 (1362)14 10 g  

  man man man!!! :))

  1.  0 0

  kamene 4 (2406)37 10 g  

  Dievinu.

Līdzīgie jautājumi

 • ko juus varat pateikt par zivi un veezi (peec horoskopa) saviem vaardiem (vai iekopeejot peec saderiibas no i-neta) ?
  Es esmu zivs un vīrs ir vēzis.Saderība ir laba.Protam viens pie otra pielāgoties.Bet tas nāk ar gadiem.Reti strīdamies.Esam kopā jau 15 gadus.Bet Zivs prot pielāgoties ātri pie otra cilvēka.
  Bet Horoskopam taisnību ir daudz.
  Par vēzi-Vēzis mīl pašaizliedzīgi, gatavs upurēties otra labā, piedot tam visus pasaules grēkus, lai tikai abi paliktu kopā. Vēzim ģimene un māja ir svarīgākais dzīvē.Pēc gada mēs abi esam mājas kaķi.
  vislabākā savienība ir Vēzis – Zivs. Gan garīgā, gan fiziskā ziņā viņiem lieliski saskan. Abi šie partneri ir apveltīti ar spēcīgu iztēli, un viņiem ir daudz kas kopīgs apspriežams. Abi ir lieli romantiķi.

  ZIVS + VĒZIS. Ūdens + ūdens = plūdi.

  Zivs un Vēža kombinācijai diezgan viegli būtu sasniegt situāciju, kad abi jūtas apmierināti un ērti. Jums ir ļoti spēcīga emocionālā saderība. Tas ir tāpēc, ka jūsu abu zodiaka zīmes atrodas zem viena elementa – ūdens. Šo saistību starp jums jūs sajutīsiet jau acumirklī pirmajā tikšanās reizē.

  Jūs tīri instinktīvi viens otru sapratīsiet. Jūs abi protat gādāt un atbalstīt otru un visbiežāk jūs vienkārši zināsiet, ko otrs vēlas. Jums abiem arī ir ļoti attīstīta intuīcija. Bieži būsiet saskaņā ar otru. Sajūtas ir šajās attiecībās ir vissvarīgākās.

  Jūs abi esat ļoti elastīgi, tāpēc nepievēršat tik lielu uzmanību tam, kāds ir jūsu dzīves virziens. Tas ir aizraujoši, bet tas var būt mulsinoši, ja sāksiet dzīvot kopā. Jūsu attiecībām tomēr ir jābūt skaidri saprotamām, jāzina, vai tās virzās uz stabilām ilgtermiņa attiecībām.

  Zivs ir psiholoģiska zīme, Vēzis arī ir intuitīvs, bet izpausmes veids ir daudz praktiskāks. Vēzis ir ģimenisks, visa uzmanība tiek veltītai tikai tai. Zivs savu mīlestību dala starp ģimeni un draugiem. Šādi pieeja daudziem Vēžiem ir pārāk nesaprotama, tāpēc bieži viņi ar to nav mierā.

  Lai arī kā, starp jums pastāv cieša saikne. Vēzis ir ļoti untumaina zīme un savu nepatiku pret kādu spēj ilgi atcerēties. Zivs arī ir diezgan untumaina, bet viņa ātri spēj aizmirst nelielas sāpes un pārpratumus.

  Sajūtas, pieskārieni un savu emociju izpausme, un taktiskums ir vēl dažas lietas, kuras jums ir kopīgas. Arī seksuālā dzirkstelīte sāks lidot, kad abi satiksieties. Jūs ārkārtīgi pievelkat viens otru, tāpēc arī fiziskās attiecības būs neparastas, bet brīnišķīgas.

  Suns un Tīģeris-Būs labi. Viņi atbalstīs vienas un tās pašas idejas un cīnīsies kopā. Par mīlestību tad gan piemirsīs.

  ja tev interesē saderība,vari pamēģināt šeit
  http://www.mylovecal.com
 • Vai mobilie telefoni tiesaam izraisa veezi??? JA taa tad jau mees peec paaris gadiem izmirsim pavisam jo tagad mob tak l
  nedomāju, ka mēs nomirsiem no mobilajiem:D drīzāk no tā ka (atvainojos par iztaicienu) izdrāzīsim savu planētu tiktāl, ka pašiem nebūs ne ko ēst, ne elpot...
 • kas tev labak garso?
 • kas jums garso?
  Aha, un kāda filma jums patīk?  
  Daudz, kas garšo - vairāk gan noteicošais ir: kāds pasākums (tematika -salda?, gaļīga?, augļīgi/veģetāriska?romantiska?, pikanta?, austrumnieciska?, ziemeļnieciska?, slāviska?, austrāliska?, meksikāniska?, bavāriska?, turciska?, jūras veltes?, pirts?  (kas par kompāniju, kas par ēdamiem/uzkožamiem un padzeramiem uz galda utt.) ! Lūk tā, Meitene!  
  Teiksim tā: man garšo jebkas, tikai proti to man pasniegt! O!    Galvenais, iemācīties nevis lakt, bet baudīt...saproti!?
 • kaadam garso ....???
  Garsho abi !
 • Kadam garso Garneles?? :)
  dievinu .. :P
 • vai jums garso m&m konfektes ???
  jā!ik pa laikam iepērku viņas un ņammāju gardu muti! :))
 • garso pelmeni?
  ne ipasi, jo reizem pec viniem paliek slikta dusa..
 • garso medus?
  garšo, bet nevaru lietot tik daudz kā gribētos... :(
 • Kada maize jums labak garso??
  Maxima būlciņas man garšo :p


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system