Labākā atbilde

  1.  2 0

  Hamada (32) 5 (3513)159 10 g  

  nu varbut tapec ka prieks dziesmas vardu uzrakstisanas,  muzikas "ierakstisanas", iedziedasanas viniem paiet kadas 2st. tatad dziesma top nepilnas dienas laika, kas burtiski nav nekas. toties citi cilveki sez menesiem tikai pie vienas muuzikas ierakstisanas, komponesanas utt. heh! laikam bikit aizravos! :D
  un musdienas vairs jedzigi neviens nezin ko dziedat, jo viss jau ir izdziedats un apdziedats... un tas nav tikai par lv muziku! tada ir visa muzikas industrija!

Atbildes

  1.  1 0

  predator1989 7 (22479)4940 10 g  

  Principā lielākā daļa latviešu mūzikas ir līdzīga tam, kas būtu ja ieietu butkā un kliegtu - aizņemts.

  1.  1 0

  iDcore 6 (5932)339 10 g  

  Iespējams tāpēc, ka pārāk maz laika tam tiek veltīts..

  1.  1 0

  CornijKrasavcik 3 (675)26 10 g  

  Lielākoties varbūt tāpēc ka pietrukst naudas jaunas dziesmas ierakstišanai un ir gruti ko uzsakt.

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4620 10 g  

  Nu kāpēc tik sarežģīts jautājums, ka nevar vienkārši uzsist Googlē un gatavs! :D
  Jā, pilnīgi Tev piekrītu, bez retiem izņēmumiem dominē nodrātēts shlagerfests, neveikli pakaļdarinājumi un kaut kādas gaudulības. Smagi teikt un kādam tautietim varbūt būs smagi lasīt, bet atbilde ir jāmeklē dziļāk. Pirmkārt - vai tā vienmēr ir bijis!? Tā kā mani skolas gadi ķēra padomijas laikus, tad  latviešu mūzika bija vienkārši kolosāla un visvisādos žanros! Man uzskaitīt! grupas, atseviškus dziedātājus, mūzikas un tekstu autorus!? - VIENNOZĪMĪGI nosēdēšu drukājot līdz rīta gaismai!  Pavilksim paralēles citās jomās  -piemēram, kino! Mums bija sliktas Rīgas kinostudijas mākslas filmas , multenes, dokumentālās!? .. Nē - SUPER!   Jopcik -iedeva brīvību nu tad vajadzēja taču būt vēl vairāk, vēl foršāk!? ČUŠŠ!   Kā tad tā!? Bēdīgi. Pirmkārt - lai kā tur bija, uz skatuves nelīda visādas neizglītotas "frikadeles"(viņus vienkārši nelaida), mūzikas pasaule nebija pied..ta ar visādiem sekliem tirliņiem, bija augstas prasības, bija nikna izglītība gan kinematogrāfijā, gan mūzikā. Īsi un prasti runājot, mūsu mentalitāte nav radusi būt neatkarīgai - lai būtu kas skaists un sakarīgs, vajag "stingru pātagu" no ārienes!? Laikam tā sanāk! Otrkārt - ārzemju mūzika, kas bija pieejama klausīšanai mums, bija augstākās raudzes! Zināmā mērā paldies par to Arvīda Mūrnieka vadītajam raidījumam "Būsim Pazīstami", Alda Ermambrika "Varavīksnei" , "Videoritmiem" , "Dzirkstelei" un daudziem, daudziem citiem. Tas arī zināmā mērā uzstādīja latiņu.
  Un tad nogāzās affffigennijs   dzelzs priekškars JOOOP! ..vēl dažus gadiņus, teiksim,  inerciāli, parādijās kaut kas jauns un labs, bet tad nabaga vergu tautiņa sāka grābt VARENO RIETUMU POSTMODERNISKTISKO KULTŪRU - tikai negrāba jau to labāko!!!!! Jo ar bauerisko seklumu bez pātagas pie dir..as to nevarēja ne apgūt , ne uztvert - grāba, ko pierītes/instinkti ņēma pretī - un tā nebija kultūra - tā bija pseidoherācija, kā rezultātā kā nešauti suņi savairojas visāda "draza"  - neizglītota, netalantīga, bezgaumīga, kas nožēlojamā veidā mēģināja kaut ko parodēt, kaut kā ļurkāties...
  Treškārt - finasējums. Lai radītu kaut ko skaistu, spēcigu, jābūt ne tikai profesionālismam, talantam, bet arī naudai. Jābūt valsts atbalstam.  Bet izrādās, ka Latvijā talanti un skaistais ne īpaši vajadzīgi, radot kaut kādu virspusēju šķietamības plīvuru, bija jāsteidz graut nododot, izzogot/atmazgājot utt..
  Ceturtkārt: Izejot no "treškārt" , daudz spēcīgu talantu, nerodot atbalstu te, vienkārši izbrauca uz ārzemēm un izbrauc joprojām.
  Droši vien ir citi iemesli/faktori, bet šos uzskatu par galvenajiem.
  TĀDI MĒS ESAM!

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3917 10 g  

  Nu nezinu... Skyforger, Auļi, Rūsa, Higinsoni, Acid rain, Green novice, Kaspars Dimiters, un vēl citi, manuprāt, ir lieliski.

  1.  1 0

  Odium77 7 (43716)3413 10 g  

  skatoties kurā jomā, ir dažas kurās ir tīri ok garadarbi. iespējams ka trūkst konkurences, un tajā lauciņā neapgrozas īpaši liels piķis, un vecie īpaši nelaiž jaunos pie šprices.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system