Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Skarbi :D
  :DDD labs jā
 • Kas sāp vairāk - tuva cilvēka sitiens vai tuva cilvēka skarbi vārdi, kas pateikti Tev?
  Sāpēt sāp gan sitiens, gan skarbi vārdi. Bet sāpes no sitiena ir pārejošas un viegli aizmirstamas, bet sāpes par skarbiem vārdiem, tās var mūs grauzt ilgi un dikti, var bojāt morāli, tā kā sāpīgāki, manuprāt, ir tie vārdi...
 • kas tavā izpratnē ir stūlbs/stūlbi?
 • Kas tavā izpratnē ir mežonīgs sex?
  kad ir nosvidis kaa slapja zhurka abi :D
 • Kas jūsu izpratnē ir bagātība, būt bagāta?
  Ir dažādas bagātības...
  Nauda--tev visa pietiek,vari tusēt,pirkt,ēst ko gribi-nav pa finansēm jādomā diži
  Ģimene-tev ir cilvēciņi kurus mīli un kuri mīl tevi...
  u.t.tt :DDD
 • Kas tavā izpratnē ir LABI vecāki???
  Lai butu labi vecaki ir jabut klausigam bernam! Dazreiz esmu sastradajusi tadus ''sudus'' ka domaju nju mamma mani nositis bet vinj apasaka velvienu reizi ta izdarisi tev bus sjo.!
  Itka vrb. liekas ai tev nav stingri vecaki... tev lauj dariit visu..
  Bet isteniba ta nav. ir bijushi apmeram kadi 6 gadijumi kad mana mamma mani npieker smekejot bet nepasaka tetim, jo zina ka tad gan man bus cauri. Vinja man katru reizi deva jaunu iespeju lidz es saprastu ka tas nava labi
  Es domaju ka man ir palaimejies ar saviem vecakiem!
 • Kas Tavā izpratnē ir hakeris?
  Respektīvi, hakeris ir ļoti erudīts cilvēks (programmētājs), kurš ir eksperts kādā programmēšanas valodā un/vai sistēmā, lai to pārvaldītu tik labi, ka spētu apjaust tās spēcīgās un vājās vietas, kuras izmantot, lai ielauztos sistēmā un "liktu" tai darīt to, ko iecerējis pats hakeris. Robeža starp interneta huligānu un īstu hakeri ir tāda, ka "interneta huligāns", visticamāk, zina tikai dažus paņēmienus kā "ielīst" mājaslapā, izmantojot kādu jau iepriekš kautkur izlasītu metodi, tā vietā, lai izveidotu savas, līdz ar to, iespēju klāsts "interneta huligānam" ir visai ierobežots, visticamāk, neko vairāk par mazu paķēmošanos ar nelielu firmu lapelēm neizdarīs. Hakeri nekad "nelauzīs" nenozīmīgu saitu lapas, no kurām nevar gūt nekādu taustāmu/novērtējamu labumu, hakeriem patīk izaicinājumi - bankas, valsts iestādes utt., viss tas, kuras "lauzt" nebūt nav iesācēju darbs. Arī "atkrekot" spēlītes mūsdienās vairs nav tik ļoti vienkārši, spēlīšu programmētāji arvien vairāk uzmanības pievērš sava produkta nosargāšanai, jo savādāk tie zaudē lielu daļu ieņēmumus, kurus varētu gūt, ja vien kāds nebūtu pacenties "nokrekot" viņu radīto garadarbu.
 • Kas tavā izpratnē ir caca?
  Tāda meitene, kurai izskats ir par visu svarīgāks, kura nolauzta naga dēļ nenormāli pārdzīvo, kura augām dienām runā par drēbēm un kosmētiku, kurai uz sejas ir tāda kosmētikas kārta, ka diez vai bez tās viņu atpazītu... Apmēram tā.
 • kas tavā izpratnē ir laba atpūta?
  tad kad pēc brīvdienām neesi noguris, bet gan enerģijas pilns :)


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system