Labākā atbilde

Atbildes

    1.  2 0

    Odium77 7 (43719)3418 13 g  

    ja neuztrauc ka ziemā ausis atsalst un nokrīt, tad ir vissezonas.

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 13 g  

    var teikt arii taa, vienigi ausis salst... :(

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Ir redzēti visādi faķīri un ir jau arī visādi keponi. Moš viens otrs kepons ir siltāks nekā plānā vilnas adītā (it kā) ziemas cepure. Mums jau tās ziemas arī pagadās visādas.
    Īsāk sakot - jā, tā sanāk.

    1.  0 0

    willx (61) 6 (17306)3730 13 g  

    http://www.grif.lv/img/products/741l.jpg  

    1.  0 0

    Diversants 3 (946)48 13 g  

    Jā, ja esi gopņiks (laupītājs, vai kriminalnoziedznieks)




    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    kā kuram: citam tā ir sezonas lieta
    citam stila aksesuārs
    pēdējos ,sals nepiespiedīs pižiku uzlikt

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Dažam ir,dažam nav

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529378 13 g  

    Var arī vissezonu , tik gan ar ''ausīm''  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system