Labākā atbilde

  1.  4 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Pazīstot situāciju, es varu Tev teikt vienu lietu - nepaliec smieklīgs!!!

  Pārējie, kuriem ir līdzīga rakstura problēmas, - var arī pakārties! :D

Atbildes

  1.  0 0

  melis26 7 (46902)4752 10 g  

  ja viņa nepilgadīga,tad var ar vecak parakstit atļauj izbraukt no valsts

  1.  0 0

  sanca007 6 (7629)2927 10 g  

  Kaut kaadaa veidaa atrisinaat taas probleemas, un ja patieshaam darbs aarzemees ir tik ljoti nepiecieshams, aizbraukt kopaa.:)

  1.  0 0

  Operaatoors (29) 4 (2012)26 10 g  

  Ja man buutu shaada situaacija, tad es noteikti paliktu liidz briidim, kameer nokaartotu visus trauceekljus.

  1.  0 0

  Sheyliina 7 (38655)413111 10 g  

  Skatoties, kas tur par problēmām. Ja to risināšanā mana dalība nav īpaši nepieciešama, tad brauktu strādāt un atbalstītu otru pusīti tīri emocionāli līdz kamēr viss atrisinās un tad nopirktu šamējam biļeti manā virzienā. Bet ja jau tu pats saki, ka negribās braukt, tad i nevajag.. atrisinat kopīgi visus šķēršļus un tad ar smaidu uz lūpām - aidā!!  

  1.  0 0

  Dwinite 7 (32064)41437 10 g  

  neko nedarītu, vai nu brauktu prom vai paliktu ar otro pusīti, iespēju nav daudz! :)

  1.  0 0

  sirmais911 (27) 4 (1095)25 10 g  

  vienkarsi panemt otru pusiti lidz kautvai ir kibeles ja nu vienigi vina nav nepilngadiga kautvai vienalga!!

  1.  0 0

  Dziniss 5 (3692)412 10 g  

  vienkāŗšāk atrast citu otro pusīti!

  1.  0 0

  Wiwers 3 (718)16 10 g  

  vienkaarshi nebrauktu nekur ! mekleetu darbu tepat latvijaa un dziivotu laimiigi kopaa ... :) utt utjp turklaat neuzskatu ka braukt straadaat uz aarzemeem ir droshi un neesmu paarliecinaats ka tur baigi var noopelniit :/

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420111 10 g  

  Es vispār nebrauktu strādāt uz ārzemēm, it īpaši, ja nevaru ņemt līdzi savu otro pusīti.

  1.  0 0

  laaciiiicccc 7 (44048)430245 10 g  

  brauktu, bet venstos uzturēt sakarus ari ar meiteni - lai nav ta aizbraucu un pazudu!

Līdzīgie jautājumi

 • Ko tu darītu šajā situācijā? (iekšā)
 • Ko tu domātu tādā situācijā?
  es tikko šodien to pateicu savai draudzenei. gandrīz to pašu, tikai neieteicu mainīties, jo tas nav iespējams.
  mans padoms būtu atstāt visu kā ir.. un tieši paprasīt tam cilvēkam kas tieši neapmierina. ja pats nespēj saskatīt savas kļūdas.

  es domāju, cilvēki pasi pa sevim nemainās, bet gan apstākļu un citu cilvēku ietekmē
 • kā tu izkļūsti no neērtām situācijām???
  Neērti ir tikai tad, ja bērni kaimiņam līdzīgi.. :D
 • ko man darīt tādā situācijā?
  viegli teikt - ej prom no viņa.... bet man ļoti līdzīga situācija, ka arī nezinu ko darīt. Biju ar puisi kopā labu laiku, tad pašķīrāmies un viņš pēc pāris ned sagāja kopā ar manu "draudzeni"... nu ir pagājuši jau divi mēn, un mēs esam tikušies jau vairākas reizes, neskatoties uz to, ka viņš dzīvo kopā ar to citu skukji. tā jau ir, ka prāts saka, lai aizmirstu to puisi un atstāju pagātnē, bet sirds.... sirds pat piedod to, ka viņš mani pameta un aizgāja, kā jau teicu, ar meiteni, kurai biju daudz ko uzticējusi. Vienīgais, ko iesaku, ir - klausi savai sirdsbalsij, jo citi vienmēr būs labi pamācītāji no malas: "tik ej prom ej prom".... bet atceries, ka savu dzīvi veido vienīgi tu pati :) lai veicas ar pareizo izvēli...
 • ko jūs darītu šādā situācijā?
  Pirms pieņemt lēmumu, pieliktu bārdas nazi pie rīkles un iešņāktu dzirdes atverē: "Par ko? Atvečaj rezka!" un bišku ieskrāpētu mizā, lai sula sāk tecēt (atceros,  man skolas gados jaunā frizierīte visu laiku tik..atvainojiet, atvainojiet...sarkst, kaut kādu ziedi smērē..:D, labi, ka vismaz paliku ar skalpu un abām ausīm)
  Es saprotu, nu nekādīgi nagribas būt par nodevēju vai tjipa tur kā... Bet nez, cik patīkami būs dzirdēt vakara ziņās, ka policija meklē slepkavu, kurš apkāvis savus vecākus vai mazas meitenītes izvarotāju....vai vēl dumāk, džeku izpestī, vakarā atnac mājās... un...labi, te iztēli slēdzam ārā... Visiem to labāko vēlot.  
 • ko darītu,tādā situācijā....?
  Nemantkārīgs nu nemaz neesmu, bet pie automāta ir kameras - un lai tad zagtu visiem redzot?? - nu piedodiet! - tas būtu slikts stils...:)
  P.S. - vispār, - kāpēc tur bija TIK smieklīga summa???
 • Mīlestība, vai tā ir īsta mīlestība, ko jūs darītu tādā situācijā?
  Interesanta situācija. Es ticu, ka ne reti tādas situācijas notiek "ārpus grāmatas". Jā, vīrieti pavedināt ir viegli, bet ne kurš katrs padosies. Tas varbūt nav tik ļoti saistīts ar to mīl vai nemīl, bet gan drīzāk no vīrieša morālajiem principiem. Es nezinu kā es rīkotos šādā situācijā, jo tagad varu pateikt, ka nekrāptu, bet dzīvē var gadīties savādāk. Es piekrītu tavam viedoklim par to, ka ja vīrietis nojiet "nejauši" pa kreisi - tas nenozīmē uzreiz ka nemīl savu mīļoto. Tādai ģimenei kas veidojas no tā, ka vīrietis paliek ar sievieti tikai dēļ bērna, nav nākotnes... tas ir fakts. Grūti spriest ar ko es paliktu, bet drīzāk ar mīļoto, bet apciemotu bērnu. Bet te situāciju sarežģī tas ka viņas ir māsas... nu kura māsa pavedinātu savas māsas mīļoto, bet nu jā dzīvē visādi gadās. Interesanta grāmata laikam. :)
 • Situācija.
  Piedāvātu viņiem pieskatīti blusoni par saprātīgu atlīdzību =))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system