Labākā atbilde

  1.  3 0

  Кэролайн 6 (17626)31236 6 g  

  es tikko šodien to pateicu savai draudzenei. gandrīz to pašu, tikai neieteicu mainīties, jo tas nav iespējams.
  mans padoms būtu atstāt visu kā ir.. un tieši paprasīt tam cilvēkam kas tieši neapmierina. ja pats nespēj saskatīt savas kļūdas.

  es domāju, cilvēki pasi pa sevim nemainās, bet gan apstākļu un citu cilvēku ietekmē

Atbildes

  1.  3 0

  Angelo1989 (29) 6 (10178)3514 6 g  

  es un mainīties :D nesagaidīsi es palikšu tāds kāds esmu un neviena dēļ mainīties netaisos :D tā teikt Pieņem mani tādu kāds esmu vai nu ej pāris mājas tālāk

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 6 g  

  Es domātu - vot, sučka! Reakcija!? ..:"Minets būs, mainīšos, bet tikai lidz rītam!" :D Pirmkārt -Tevis minētais termins: " Patik mainīties" . Diskutabls brīdis, zinies, ir iestājies   . Nedomāju, ka cilvēkiem patīk mainīties. Vismaz man ne. Jeb tiešāk - parasti izmaiņas notiek ar mums lēni, izņemot dziļu psiholoģisku pārdzīvojumu, veselības problēmu gadījumā. Riebīgs, neriebīgs, pusriebīgs - kāds man cilvēks pretī, tāda arī mana attieksme! Viss! Mainies, nemainies - jooohaidi, ko Cienitā vēl vēlēsies!? Putukrējumu uz gala pie rīta kafijas!?
  Opcik, ko es te mokos, Angelo jau visu ir pateicis! :) +1.

  1.  1 0

  miss123 5 (4302)2626 6 g  

  Nekad un neviena dēļ nemainīšos, kāda esmu,tāda esmu un tāda mani jāmīl, jāmīl ne tikai baltu, arī melnu! Diemžēl katram cilvēkam ir savs temperaments jau no dzimšanas, kas attīstas konkrētā vidē, var izmainīt mazliet uztveri uz attiecīgām lietām, bet ne pašu cilvēku. Turies, nemainies, ja Tevi pa īstam mīlēs, mīlēs tādu kāds esi, nu,protams, izņemot sieviešu sišanu utt, tas jau būtu anormāli.

  1.  1 0

  Odium77 7 (44056)3412 6 g  

  tas būtu tas pac kas ķip "tu man patiktu, ja vien tev raksturs būtu kā Bredam Pitam". un ir vēl teiciens "Kur tu biji agrāk?", bet nu jā Angelo pēdējais teikums desmitniekā.

  1.  0 0

  willx (54) 6 (17417)3714 6 g  

  ja neatrod kompromisu tad kā Angelo.

  1.  0 0

  seville 7 (25758)339 6 g  

  tādā situācijā padomātu, kas tieši tam otram manās pārmaiņās nav pieņemams un pateiktu, ka šamam ar laiks kaut ko jaunu ieviest dzīvē. ...mainīties atpakaļ, tas jau būtu regress.

  1.  0 0

  Hamada (29) 5 (3513)159 6 g  

  diemzel japienem cilveeks kads vins ir , to ir gruuti mainiit. visseviski ja no laba esi kluvis slikts.

  1.  0 0

  gus gus 1 (162) 6 g  

  neko

Līdzīgie jautājumi

 • Ko tu darītu šajā situācijā? (iekšā)
 • ko jūs darītu šādā situācijā
  Pazīstot situāciju, es varu Tev teikt vienu lietu - nepaliec smieklīgs!!!

  Pārējie, kuriem ir līdzīga rakstura problēmas, - var arī pakārties! :D
 • kā tu izkļūsti no neērtām situācijām???
  Neērti ir tikai tad, ja bērni kaimiņam līdzīgi.. :D
 • ko man darīt tādā situācijā?
  viegli teikt - ej prom no viņa.... bet man ļoti līdzīga situācija, ka arī nezinu ko darīt. Biju ar puisi kopā labu laiku, tad pašķīrāmies un viņš pēc pāris ned sagāja kopā ar manu "draudzeni"... nu ir pagājuši jau divi mēn, un mēs esam tikušies jau vairākas reizes, neskatoties uz to, ka viņš dzīvo kopā ar to citu skukji. tā jau ir, ka prāts saka, lai aizmirstu to puisi un atstāju pagātnē, bet sirds.... sirds pat piedod to, ka viņš mani pameta un aizgāja, kā jau teicu, ar meiteni, kurai biju daudz ko uzticējusi. Vienīgais, ko iesaku, ir - klausi savai sirdsbalsij, jo citi vienmēr būs labi pamācītāji no malas: "tik ej prom ej prom".... bet atceries, ka savu dzīvi veido vienīgi tu pati :) lai veicas ar pareizo izvēli...
 • ko jūs darītu šādā situācijā?
  Pirms pieņemt lēmumu, pieliktu bārdas nazi pie rīkles un iešņāktu dzirdes atverē: "Par ko? Atvečaj rezka!" un bišku ieskrāpētu mizā, lai sula sāk tecēt (atceros,  man skolas gados jaunā frizierīte visu laiku tik..atvainojiet, atvainojiet...sarkst, kaut kādu ziedi smērē..:D, labi, ka vismaz paliku ar skalpu un abām ausīm)
  Es saprotu, nu nekādīgi nagribas būt par nodevēju vai tjipa tur kā... Bet nez, cik patīkami būs dzirdēt vakara ziņās, ka policija meklē slepkavu, kurš apkāvis savus vecākus vai mazas meitenītes izvarotāju....vai vēl dumāk, džeku izpestī, vakarā atnac mājās... un...labi, te iztēli slēdzam ārā... Visiem to labāko vēlot.  
 • ko darītu,tādā situācijā....?
  Nemantkārīgs nu nemaz neesmu, bet pie automāta ir kameras - un lai tad zagtu visiem redzot?? - nu piedodiet! - tas būtu slikts stils...:)
  P.S. - vispār, - kāpēc tur bija TIK smieklīga summa???
 • Mīlestība, vai tā ir īsta mīlestība, ko jūs darītu tādā situācijā?
  Interesanta situācija. Es ticu, ka ne reti tādas situācijas notiek "ārpus grāmatas". Jā, vīrieti pavedināt ir viegli, bet ne kurš katrs padosies. Tas varbūt nav tik ļoti saistīts ar to mīl vai nemīl, bet gan drīzāk no vīrieša morālajiem principiem. Es nezinu kā es rīkotos šādā situācijā, jo tagad varu pateikt, ka nekrāptu, bet dzīvē var gadīties savādāk. Es piekrītu tavam viedoklim par to, ka ja vīrietis nojiet "nejauši" pa kreisi - tas nenozīmē uzreiz ka nemīl savu mīļoto. Tādai ģimenei kas veidojas no tā, ka vīrietis paliek ar sievieti tikai dēļ bērna, nav nākotnes... tas ir fakts. Grūti spriest ar ko es paliktu, bet drīzāk ar mīļoto, bet apciemotu bērnu. Bet te situāciju sarežģī tas ka viņas ir māsas... nu kura māsa pavedinātu savas māsas mīļoto, bet nu jā dzīvē visādi gadās. Interesanta grāmata laikam. :)
 • Situācija.
  Piedāvātu viņiem pieskatīti blusoni par saprātīgu atlīdzību =))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system