Labākā atbilde

    1.  0 0

    Jantra (41) 5 (4201)1416 17 g  

    es esmu no histerijkem!!! saktu simt punkt raudat!!!

Atbildes

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 17 g  

    paaris necenzeeti vaardi, un ietu uzpiipeet  

    1.  0 0

    roko 6 (13611)2414 17 g  

    sāktu ar viņu runāt piem.nu pelēcīt mosties     

    1.  0 0

    Aijuciite 5 (4150)2534 17 g  

    Sāktu pīpēt.. .būtu nežēlīga škrobe....

    1.  0 0

    matisens 5 (4459)1529 17 g  

    nu tad es piesestos pie otra datora

    1.  0 0

    legionars78 (48) 6 (16132)3547 17 g  

    man ir 2

    1.  0 0

    the-one (36) 6 (12402)2531 17 g  

    okupētu brāļa datoru, ja lieta būtu tiešām svarīga, un būtu jāuzraksta tajā pašā brīdī.
    ja būtu runājusi pa skype ar kādu draugu vai paziņu, vnk nosūtītu sms vai piezvanītu. teiktu, ka tā un tā sanāca, dators sačakarējās. papļāpāsim kādu citu reizi :)

    1.  0 0

    egoiste 6 (6435)2721 17 g  

    Man ir telefonā wap

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31860 17 g  

    Noteikti apraudātos un pieslēgtu klāt otru kompi!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system