Labākā atbilde

    1.  3 0

    enesite (49) 4 (1365)25 18 g  

    ...uz deviņstāvenes jumta, ja vien vēl šampis līdzi paķerts:))) ...protams Jūrmalā:)

Atbildes

    1.  2 0

    Perfekta 6 (7385)228 18 g  

    katram sava romantika.

    1.  2 0

    Ramona (35) 6 (12304)438110 18 g  

    viss atkariigs no taa, kas atrodas tev blakus.. Ja cilveeks nepatiik, tad pat visskaistaakais saulriets juuras malaa liksies ne tik iipašs. Nu bet ja ar miiljoto cilveeku, tad gan jau kaut kur pie uudeņiem. Skaisti veerot saulrietu, atrodoties laivaa ezera viduu vai arii braucot ar kuģiiti :)

    1.  1 0

    Zebieksteee 5 (2520)414 18 g  

    Tradicionāls variants - pie jūras.

    1.  1 0

    KAPUHA_CMUPHOBA 6 (12632)21357 18 g  

    Pie juuras :)

    1.  1 0

    sabrina19 (40) 5 (4248)1423 18 g  

    Kolkā

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 18 g  

    everesta pashaa galotnee skaidraa laikaa.

    1.  1 0

    cynthia 4 (1098)25 18 g  

    pie jūras manuprāt! :))

    1.  0 0

    iive2 6 (16299)224 18 g  

    Noteikti jūrmalā.  

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 18 g  

    aiz maniem plakstiniem....

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Romantiski ir tad, kad esi kopā ar mīļoto... Tad jebkura no dabas parādībām šķiet romantiska...

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Jura....  

    1.  0 0

    lietotaajvaards 5 (4221)129 18 g  

    da jebkur,galvenais lai var redzēt.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system