Labākā atbilde
-
6 0
Aljaziras 6 (17011)4856 18 g
Es atvainojos - cik?o0 Tu domā, ka mēs (ES) esam Id***? :D
Bļe kā sabijos - sms atnāca :D
Atbildes
-
1 0
Reperiite (37) 6 (9762)4947 18 g
ne par ko!!! šitādu jau pats var lēnā garā uzsliet.. man vismaz ir jau tamlīdzīga doma prātā:)

-

-
0 0
Dwinite 7 (32063)41872 18 g
Nē, paldies, pagaidām iztikšu bez tāda, šašlikus cept un kost var tikpat labi arī zem klajas debess! :D

-
0 0
Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g
Ja būtu par 14999 Ls, tad es ņemtu, bet nu tik dārdi kā 15000.. nē, labāk izlietoju citiem mērķiem to naudu.

-

-

-
0 0
kaagribi (67) 6 (15341)237 18 g
Bildi redzēju, bet kas tas tāds ir un kurā vietā,... neredzēju labierības..., vvai Tu domāji TO baseiniņu no reklāmas par 20Ls??????

-

-
