Labākā atbilde
-
1 0
Spindzele 7 (20238)31765 18 g
Dwiiniite666 Pavasara gjeneraaltiiriishana parasti ir ! :D
Jaa, pavasara saulee labaaks iedegums esot :)
Atbildes
-
2 0
Perfekta 6 (7385)228 18 g
veel jau par agru man liekas.
bet to ka ir silti jaa..
pavasaris silts :)
-
1 0
KAPUHA_CMUPHOBA 6 (12632)21357 18 g
nē vēl nav sākusies :PPPP Labrīt :) Tikko pavasaris sākās :P)))))))))))))))))))))

-
0 0
Dwinite 7 (32063)41872 18 g
Vai tad sākas?! :)
Tad jau tieši atbilstoši - nosaukšu šo dienu - vasaras ģenerāltīrīšana! :D
-

-

-

-

-
0 0
Archijs2 5 (4974)31340 18 g
Pagaidām gan ārā, gan sevī esmu novērojis pavasari. Līdz vasarai vēl nedaudz jāpaciešas.. ;)

-

-

