Labākā atbilde

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3918 11 g  

  Ja iemesls ir, tad vajag arī noskaņojumu ;) Lai iegūtu šo Ziemassvētku noskaņojumu der paklausīties svētku mūziku. Man jau nu šķiet, ka Dean Martin vai Frank Sinatra ziemassvētku dziesmas uzreiz piepilda telpu ar gaišumu un mīļumu. Bet nu katram sava gaume. Ir jau visādi varianti. Šķiet, ka vienu gadu klausījāmies Ziemīšu dziesmas smagajā izpildījumā... Un ir jau arī vēl tādas kā adult Christmas songs :D :)
  Ja trūkst sniega, tad to var sniegt gūgle. Ieraksti tur ''let it snow'' un priecājies! Ja aizsalst datora ekrāns, var papriecāties un pazīmēt kādus ķiņķēziņus  :) Vēl var arī izrotāt māju... izpušķot eglīti... BET pats gavenais- pēc iespējas mazāk pavadi laiku veikalos! Cilvēki vienkārši ir traki palikuši. Viņi jau nekad laicīgi neko nepērk, tāpēc tagad var nākties stāvēt garās rindās maizes vai piena dēļ.  :)

Atbildes

  1.  2 0

  Angelo1989 (33) 6 (10125)3616 11 g  

  tad jau jaizdomā ar ko tu pavadīsi svetkus. Ar ģimeni, draugiem vai divatā ar draudzeni, vai arī vienatnē... un ta jau var sākt plānot kādā atmosfērā tos grib pavadīt un biku piestŗādāt pie mājas pārveidošanas atbilstoši šai atmosfērai... un ta jau sākt domāt ar ko nodarbosieties... nu tada garaa

  1.  2 0

  seville 7 (25365)339 11 g  

  sāc kaut ko rušināties lietas labā, vēlams atrast kādu kompānijai, padomāt par citiem (tuvākajiem un mīļākajiem;), ja ne ar dāvanām, tad vismaz, lai ir kas garšīgs ko apēst un izdzert.
  dzejolīti atkārto  

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4621 11 g  

  Aizlaid pie savējiem, paķer līdzi kādu našķi, noorganizē ugunskuru ar karstvīnu, vienkārši pasēdēt, papļāpāt mājīgā gaisotnē, paskatīt tv..vecos Līgo ierakstus .. :) Tas ir, ja ir vēlme to darīt. Ļoti spiestā kārtā nē. Tad vienkārši paķert kādu vieglu grādīgo (tas, protams, gaumes lieta, Ziemīšos parasti dzeram vīnu), kādu mandarīnu, nogāzties gultā un skatīt tv un/vai kādu filmu. Nu tā, apmēram.
  p.s. kas nepiederas Ziemīšiem - lieli trokšņaini darbi, kaušanas, šaušanas (medības) un manā skatījumā arī salūtam nav īstā reize (pēdējos gados esmu ievērojis tādu parādību).

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system