Labākā atbilde

  1.  1 0

  multiubags 6 (8352)2311 15 g  

  nē... tas ir atbaidoši bet senos laikos patika!!

Atbildes

  1.  0 0

  Kruzo 6 (8753)3644 15 g  

  Da nu, strjomnās. Ja paduses un intīmā zona ir izskūta, tad ir labi :)

  1.  0 0

  shakaalis (37) 5 (3912)2414 15 g  

  ne vienmeer sievietei ir jaabuut dabiskai...

  1.  0 0

  swekis 4 (1377)36 15 g  

  nee !! !!!!!!!!!!!!!!!

  1.  0 0

  Dziniss 5 (3692)414 15 g  

  kur var nopirkt!

  1.  0 0

  dr_zarinsh 6 (16161)3428 15 g  

  nu neeeeeeeee

Līdzīgie jautājumi

 • Sievietēm labāk neskūts vīrietis vai skūts tīnis?
  Patīk kopti vīrieši visos ķermeņa apvidos - gan uz galvas, gan starp kājām, gan uz zoda un sejas. Mēnešiem negriezti mati mani dzen izmisumā (ja pēc tā NAV vajadzības), par apakšgalu jau vakar noskaidrojām un bārda... "bērna dupsītim" nav ne vainas, bet arī 3 dienu rugāji reizēm var būt īpaši pieprasīti.
 • Jūs neskāra "Fermas" mānija?
  Tā bija ferma, kas skāra mani naktī tur?...   ? Bet es cerēju...    
  Pēc 621 lūguma uzaicinājuma,  tiku līdz dillēm, pamanīju patversmes sunīšu, visu nopārdevu, visu zemi saliku ar suņu namiņiem, lai vismaz dažiem tiem jaukumiem no patversmes laimīgas dienas (piekrīti - tie pērkami retrīveri izskatās daudz sliktāki - kaut kādi slimi, blozgaini..), bija viss smuki, forši, dzīvojām, priecājamies, kad vienu dienu ieeju Un...   Tajā brīdī tam fermas konstruktoram, atbildīgajam par suņiem reālajā būtu rokas nocirtis. Tas bija nežēlīgi. Vārdu sakot - es no tiem draugoiem ārā -na*uj, ļoti atvainojos, bet Tavs jautājums man lika vēlreiz to visu pārdzīvot. Paldies par kūkām, man draugu pietiek reālajā, komunicējam dzīvajā.  
 • Vīrieši ar skūtām (neskūtām) padusēm (roku)!?
  Uzskatu ka vīrietim nudien tas nav jādara un ka to tiešām dara tikai pediņi,par higiēnu var rūpēties kārtīgi nomazgājoties un lietojot dezodorantus.
 • Potes kā tādas – Radīt mākslīgu imunitāti vai tomēr slimot dabiski?
  Atkarībā pret kuru slimību.
  Piemēram pret tādām kā bakas, poliemilīts (ceru, ka pareizi urakstīju), kas ir ļoti nopietnas slimības, es uzskatu ka ir gan jāpotējas. Un manuprāt ir ļoti stulbi uzskatīt, ka savs bērns nav jāpotē pilnīgi ne pretko, kā te tagad domā pāris jaunās "modernās" māmiņas.    

  Citas domas man ir piem. pret tādu kā rota vīrusa poti - nu varbūt kāds labums tajā visā ir, bet uz doto brīdi tas viss ir tikai viens liels komerciāls pasākums, kā nopelnīt baigo piķi uz lētticīgiem ļautiņiem.
  Par gripu man tieši tādas pašas domas. Vienīgi potēties vajadzētu tiem, kuriem jau ir kkaut kādas koplikācijas, un, saslimstot ar gripu, tas var beigties bēdīgi.
 • Skūtās ķermeņa vietas smaržo savādāk no neskūtajām? =)
  Diez vai - ja ievēro higiēnu, tad gan skūtās, gan neskūtās smaržo vienādi. Bet ja neievēro, tad protams neskūtās vietas smako trakāk par skūtajām.
 • Puiši, bet jums patīk jaunavas ar cirtainiem matiem?
  Man patīk aitiņas..
 • Ka jus domajat vai musdienas ir sastopamas jaunavas?
  domaju,ka ir
 • Jaunavas ko jūs izdarītu ja uzzināja ka jūsu puisis/vīrs Gej ?
  Neko, izvedotu draudzīgas attiecības. Vienmēr esmu vēlējusies draugu - geju.
 • Кто читал?? Nora Ikstena “Jaunavas mācība”
  Что имеется в виду под словом "работы"? Другие художественные произведения?
  Тема книги - жизнь семьи, состоящей из 3 поколений женщин - бабушки, матери и внучки, их сложные взаимоотношения с мужчинами. Символы: женщина - цветок, мужчина - осеменитель, который исчезает из жизни женщины, сделав своё дело - оплодотворив.
  Есть такое понятие как феминистический дискурс. Подобное отношение к сильному полу встречается и в других произведениях самой Икстены (смотри библиографию и выбирай любое, не ошибешься), так и в творчестве других авторов-женщин типа Гундеги Репше ("Īkstīte", "Sarkans").
  Если имеется в виду не только литература, то можно проанализировать картину, которую поместили на обложку, и ее значение: женщина передает своё знание о жизни (судьбу) своей дочери, как это было в романе.
 • Tuvojas ziema, plānoju mašīnu ekonomijas labad neizmantot un turēt garāžā. Vai tas neskādēs?
  Izņem akumulatoru un vispār neaiztiec. Eļļa strādā ar visu atdevi tikai pie darba temperatūras. Tātad, Tu uzkarsē dzinēju (PRIEKŠ KAM???) , pēc tam viss tas metaloplastiskigumijotais pasākums atdziest, veidojot uz sevis kondensātu, jo āra gaiss ir vēsāks! Ja mašinu darbina, tad viņu vajadzētu arī kustināt, lai arī transmisijā dabū kaut kas kuļāties. N E V A J A G ! Ja ar mašinas degvielas/aizdedzes sistēmu viss oki, pat ja Tev vajadzēs ekstrenna braukt, iemetīsi aķīti un aida!
  Iesaku sasmērēt durvju gumijas ar silikona zīmuli, slēdzenītēs sapūst tam paredzēto smērvielu (paradzētu mīnus temperatūrām, bāku pieliet riktīgi pilnu ar degvielu (temperatūras svārstās, tamdēļ patukšā bākā viennozīmīgi veidosies relatīvi liels kondensāts Un , JA TIEŠĀM gribi ko labu izdarīt savam autiņam un tiešām nekustināsi, tad pacelt prātīgi ar dankratu, palikt apakšā stabilus klučus tam paredzētajās vietās (tādejādi atslogojot amortizatorus un apriepojumu) un nolaist riepās spiedienu līdz 1 atmosfērai. Sasmērē iekšā plastiskas detaļas/paneli ar vasku saturošu smēri, neskādē novaskot arī visu mašīnas virsbūvi, īpašu uzmanību pievēršot apaksējai daļai (vispirms mazgātuvē kaŗtīgi izpūst ar ūdeni no visiem dubļiem, sāļiem - tur arī pie viena var arī novaskot) Viss.
  Njuss - par garažu kā ir tā ir - slēgtā tipa nav labākais variants, ja pie tam no koka, kas pūdē. Protams, labākais variants ir tāda, kur nodrošināta pastāvīga temperatūra/ventilācija. Bet garažas īpaši neizvēlamies un tā nav mirstamā kaite :).
  p.s. Runājot par akumulatoru - pastāv dažādi viedokļi - ja jau pedanti pieiet pie tās lietas, tad jāizmēra blīvums, līmenis, attiecīgi pielejot vai nepielejot (destilēto ūdeni, elektrolītu). Man ir stāstīts, ka akumulatoru vislabāk kārtīgi uzlādēt un pēc tam veikt lēnu izlādi (piemēram - pieliekot mazo gabarīta spuldzīti, lai deg , kamēr vairs nedeg), pēc tam iebāžot šamējo vēsā vieta (iesaka pat ledusskapī   ), ir ieteikumi turēt uzlādētu... nezinu, neesmu eksperimentējis, jo manējā ,,kūtiņa" burkš visu gadu.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system