Labākā atbilde

    1.  0 0

    Sincha813 7 (22241)3512 17 g  

    kādas 3minūtes pirms pēdējā iemetiena,kad grauzu pēdējo palikušo nagu
    draudzene pēkšņi sāka dziedāt LV himnu,viņai galvā esot sākusi skanēt,tā nu nospriedām,ka tā IR zīme,ka Mēs uzvarēsim
    Bet kad tiešam ieripoja izšķirošie vārti pālecos līdz griestiem un tā kliedzu:)):)):)):))
    Faak...kaimiņi jau tā sūdzās par skaļo mūziku,tgd vēl varēs sūdzību klāstam pievienot kliegšanu naktī

Atbildes

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Kliedzieni pa visu māju :D Un saspringums pēdējā metiena brīdī bija pamatīgs :))

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    vel nav pedejais iemetiens... iemetiens turpinas  

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Man jau pie pirmajiem soda sitieniem nervi bija uzvilkti kā stīgas Ja viņi turpinās šitā spēlēt, sākšu dzīvot uz baldriāniem

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Es pat neteikšu kāda man ķibele gadījās..
    Malači

    1.  0 0

    LadyMe 6 (11341)2212 17 g  

    Sasprindzināums bija liels, īkšķi krampjos, acis lielas un zods atkāries līdz zemei..

    1.  0 0

    Nilsoons (35) 4 (2401)318 17 g  

    man sirmi mati! :o vnk super, malachi!

    1.  0 0

    LATMORE 5 (3974)1432 17 g  

    Auch.. Mana daudzstāvene pacēlās..

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    nevareju sagaidit kad Latviesi iemetis!

    1.  0 0

    Meri55 4 (2073)1310 17 g  

    Baigi saspringta biju,un intuīcija mani nepievīla!

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    man bij tik skana.....attela nekada,bet nu prieks  

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system