Labākā atbilde

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Nē, nebaidos. Kpc gan būtu jābaidās? Es takš netaisos bāzst pirkstus kontaktligzdā. ;]]`

Atbildes

    1.  0 0

    Keith (37) 6 (14021)31146 17 g  

    Nav no kā baidīties. Esmu pat stāvējis peļķē, kopā ar elektrības pagarinātāja rozetēm, kad vannai ūdens gāja pāri. Acīmredzot, lai saprastu, kas tā elektrība tāda ir, vispirms ir jādabū pa pirksiem. Es ne reizi dzīvē neesmu dabūjis...

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    ja tā kur mētājas wai mēdz kā wajātājs uzmezties tad baidos jā-bet tā ne,jo nebāžu (domāts pirkstus) caurumos(domāts kontaktligzdā) un nemēdzu gramstīties gar plikumiem,kailumie  (domāts  wadiem)  

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Kāpēc gan?

    Man lodāmuru jau ratiņos ielika - turpinu tradīcijas

    1.  0 0

    aijuxxx 5 (3541)1328 17 g  

    Nē, kad izkāpju no vannas nekad nedomāju par tādām lietām!  

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    par to pat tā īsti neesmu aizdomājusies....
    Tad jau laikam, ka nē...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system