Labākā atbilde

  1.  3 0

  leuw 5 (3867)125 7 g  

  Es nesapratu jautājumu. :D

  Visi vīrieši nav vienādi, tas tak skaidrs kā diena. Man tikpat muļķīgi šķiet klausīties savu draugu runās par sievietēm. Pret katru indivīdu jāizsturas savādāk. Protams, ir daļa cilvēku, kuriem ir ļoti daudz kas kopīgs un tad teorētiski var kaut kādas īpašības attiecināt uz šo konkrēto cilvēku grupu... bet vienmēr var nokļūdīties.
  Bet vispār, ir meitenes, kurām vajag vairāk uzmanības, ir meitenes, kurām pietiek ar mazumiņu + kādas dabas cilvēks viņa ir + vēl vesela kaudze apstākļu (sapratu, ka tur ir baigi daudz ko uzskaitīt un trijos naktī man īpaši to negribās darīt :D)...

Atbildes

  1.  4 0

  zhaks (41) 5 (3527)1510 7 g  

  ir tusētājas/dzērājās/pīpētājas/skaļās - nenopietnās
  bet ir nopietnās - kuras tādas lietas nedara un tātad - tādas LIELS retums krāpj

  ps. tavā tekstā nekādīgi nevarēju iebraukt

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81974)4616 7 g  

  Pirmo jautājuma daļu sapratu. It kā domāts sieviešu viedoklis. Bet mans videoklis, secinājums - par to, kā tad tur īsti ir - mēs sakam - viņas visas vienādas, viņas -ka mēs.. JĀ! Noteiktā "diapazonā" tā arī ir!
  Varbūt nelietosim tik skarbus teicienus kā " pasaules jākļi un palaistuves" - vnk "atraktīvie". TĀDS TĀDU ATROD! Jo viņus/-as neinteresē "klusās, biklās pelītes", baigais sex ar blīkški, pēc tam ekšan/fascineišan pļurkt, bez problēmām atrodas iemesli sakasīties, tad SĀPĒS :D nesas pačikāties ar citu un tā oilalā un pa apli! Spilgto, atraktīvo personību (vrb par skaļu teikts - oki - personu/subjektu) ierastais dzīves ritms. Un visa tā ir hui//a par īsto, vienīgo, patieso utt... Tas(-ā) īstais(-ā) un vienīgais(-ā) ir uz noteiktu, samērā neilgu laikaposmu, kura laikā mazpieredzējušie atraktīvi/fascinālie ir paspējuši apprecēties, sīci uztaisīt (kurš diezgan ātri iegūst statusu "piekabe" :( )
  Interesi klusais/stabilais "pelis" izraisa tad, kad pāŗi pāŗlaidies bataljons, visi fizioloģiskie caurumi izļurkāti un parādās "čujs", ka vecumdienas var sanākt pavadīt dziļā vienpatībā.

  1.  1 0

  predator1989 7 (23259)4729 7 g  

  A ko tu vispār gribēji ar to "un nevaru es saprast kā jūs to dabūjat uzināt no tādiem kas ir geji vai vispār nez paralizēti kopš bērnības un ne reizi nav bijis ar sievieti, vai tādiem uz kuriem jūs tur pasakat "Ar tādu es nekad nebūsu kopā"? nu vnk sitiet mani nost nesapratīu :D" pateikt?

  Jā nu protams katrs jau grib tos gultas priekus un visu pārējo...
  Aiziet pie citas, nu tā jau tajā dabā iekārtots, ka vajag izskraidīties pie vairākām...
  Saka, ka visi vīrieši ir vienādi, bet atšķirībā jau kā viņa to domā, jā nu protams uzskats ir tāds, ka visi laiž ar citām un tapēc tā saka - visi vīrieši vienādi..
  Nu tie kuriem nav pilns pulkstenis jau man liekās viņas saož pa gabalu ko tur padarīt, nu neko, vnk atmest ar roku...

  Jā nu smags jautājums..

  1.  1 0

  snowii 4 (1104)25 7 g  

  Es ar neko no tevis teiktā nesapratu :D
  Es parasti saku, ka visi ir vienādi ar ārkārtīgi retiem izņēmumiem.. ;)
  Manuprāt, pie citas iet džeks, kurš vēl nav nobriedis kam nopietnam, vai arī meitene nav spējīga noturēt džeku(un vārdiņu noturēt nedomāju burtiski; ar to domāju, kaut vai seksuālās dzīves kopšana, protams džekam ir jābūt nobriedušam un jāgrib būt ar meiteni.. viņš aizies, ja meitene neko nedarīs, lai tas džeks gribētu turpināt būt ar viņu.. atstās džeku novārtā.. neatsvaidzinās attiecības gultā(un ne tikai. :D) (Tas nu ir viens no noteicošajiem faktoriem, bez kā viņš nespēs dzīvot), nespēs ar savu personību viņu apburt, nečīkstēs un neburkšķēs, bet centīsies palikt pozitīva, cik nu tas iespējams(visām ir savas robežas)) viņš aizies!
  Mirējus un gājējus netur.
  Un nevar zināt ar kādu beigās būsi kopā.. Varbūt dzīve piespēlēs tieši tādu ar kādu teicies NEKAD nebūt kopā :D
  To daļu par gejiem nesapratu... Varbūt biji domājis, kā sievietes var zināt, ka visi ir vienādi? Domāji ka geji to pasaka vai vienkārši spriežam pēc tiem ar kuriem nekad nebūsim kopā, ka visi ir vienādi? :D
  Gadās visādi.. Un man prieks, ka ir no kā izvēlēties. :D :))

  1.  0 0

  Ciepanick (38) 6 (14200)3315 7 g  

  Tukša muca tālu skan.Tā arī tādas runas,ka visi ir vienādi.Tas no cemes,škrobes,dusmām,ka ir palikusi viena.Un ja reiz tā,iet uz noliegumu,-man nav,un nevajag arī.Bet kad kāds bikšainis uzsmaida,tad uzvedība pārspēj gribulīgās vecmeitas,un žvīks klēpī metas. (tas tomēr nav visām)

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system