Atbildes

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3540 10 g  

  sievietes ir stipras dzimums,nevis viriesi

  1.  0 0

  santuxx01 5 (2765)39 10 g  

  aha... dazreiz vinji ir taadas njunnjas!!

  1.  0 0

  likky666 7 (28287)3816 10 g  

  nu katram dzimumam iisteniibaa ir savas priek6rociibas un truukumi... taapeec neko nevaru teikt...

  1.  0 0

  enducis (36) 4 (1211)26 10 g  

  Šo teicienu ir izdomājuši paši vīrieši, sevis aizstāvēšanai. Bet lai, tikmēr sieviete sevi pierāda ar darbiem nevis ar vārdiem.:)

  1.  0 0

  jahamuha1 6 (5228)239 10 g  

  Tas nav personīgi. Paskaties sev visapkārt - to visu uzbūvēja un izveidoja vīrieši. Jūs tikai putekļus slaukat.!

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 10 g  

  vaajiiba tavs vaards ir sieviete.. taa viljams shekspiirs.. tomeer jaa sievietes biezhi vien izraadaas stipraakas.. moraali stipraakas... fiiski jau veelaizvien mums vinju nepaarspeet..:D

Līdzīgie jautājumi

 • В квас ilguciema stiprais тоже поливают спирт?
  и в пиво,и в квас добавляют спирт
  исключение составляют только живые напитки
 • Sveiki.kāds zin kas ir vājais un stiprais altruisms.dabiskais egoisms,saprātīgais egoisms,egocentrisms..vēlams kā skaidrojumi
  Filozofiskā izpratnē altruisms ir to cilvēku tikums, kuri strādā sava tuvākā labā vai kalpo cilvēcei tikai prieka pēc, ko no tā gūst. Šis tikums pats par sevi ir augstas garīgas evolūcijas rādītājs, jo liecina par cilvēka uzmanību pret savu tuvāko. Tāpēc patiesu altruistu ir maz. Protams, ir daudz laipnu, atsaucīgu cilvēku, kuri reizēm palīdz citiem, bet tikai retumis altruisms kļūst par dzīves ideālu tādā mērā, lai upurētu savas intereses un labklājību. Bet altruisms pamatojas tieši uz pašuzupurēšanos un pašatdevi.

  Sabiedrības slāņošanās ir dabisks un, tātad, pozitīvs process, - taču - tikai tad, ja tas notiek vispārīgā vienotībā, - kad individu egoismam stāv pretī sabiedrības egoisms, - un egoismam stāv pretī altruisms. Individuālisms dara sabiedrību izvērsīgu sevī, - sabiedrisms dara to izvērsīgu nesevī. Egoisms ir dzīves egoisms, - altruisms ir nemirstības egoisms.

  Egoisms – tā nav ne slikta vai laba atzīme, bet gan tā ir rakstura iezīme, kura var būt attīstīta lielākā vai mazākā mērā. Tāpēc nav vērts kādu nosodīt par egoisma esamību: nosodīt var tikai to pakāpienu kurā tas rodas. Tā rašanās laikā ir vēl pieskaitāms arī paviršais egoisms (es esmu viss, bet visi pārējie ir nulles), pašsagraujošais egoisms (es esmu nekas, paskatieties kāda esmu es niecība) un veselais egoisms (sapratne par savām un citu vajadzībām un to saskaņošana ar savu labumu). Pirms pievērst uzmanību veselajam egoismam, parunāsim par slimo egoismu. Tas ir pēc analoģijas hipervitaminozei, hipovitaminozei un avitaminozei, slimo egoismu var iedalīt hiperegoismā, hipoegoismā un anegoismā.

  Egocentrisku vērtību arvien plašāka izplatība. Ja egoisms ir cilvēka dabiska īpašība apmierināt savas vajadzības, kas ietver arī atteikšanos no daļas no tām par labu citiem (ģimenei, radiniekiem, draugiem, tautai u.t.t.), tad egocentrisms ir savu personisko vajadzību un vēlmju stādīšana pāri visam. Citiem vārdiem sakot, egocentrisms ir stipri pārspīlēts egoisms. Sabiedrībā, kurā dominē egocentriskās vērtības nav būtiskas spējas veikt kādu darbu, radīt vērtības, bet gan ir būtiski būt pietiekami spēcīgam un spējīgam, lai piespiestu citus veikt darbu savā vietā un piesavināties darītāja darba augļus.

  Man ļoti patika šis raksts:  http://www.stilaparks.lv/jaunumi/5/767

  Daudz jāraksta būtu, tāpēc te ir nelieli un saprotoši izraksti no dažādiem internet resursiem
 • Vai var pastāvēt trešais dzimums?
  Nu ir dabā, augi kas ir divdzimumu, arī bija kaut kādi kukaiņi, kuri varbūt gan V gan S. Bet tas gluži nebūs trešais dzimums, nē nav laikam, ja vienīgi kāda citplanētiešu planētā par kuru mes nekā nezinam.
 • Помогите мне как это всё переводитса по русски Vārds*,Uzvārds*,Dzimums*
  Vārds имя
  Uzvārds фамилия
  Dzimums пол
  Vīrietis мужской
  Sieviete женский
  Reģions регион
 • Kādā meičā parasti iemīlas vīriešu dzimums?
 • pretejais dzimums var but labi draugi?
 • ja siewiete ir daiļais dzimums,tad kas ir wīrietis??
  Mēģinājuma rezultāts   Jo saka, ka Dievs veidojot cilvēku no sākuma mēģināja, tā radās vīrietis, un pēc tā mēģinājuma jau sanāca daiļās sievietes    
 • Kurš domā, ka sieviete ir vajais dzimums ??? :D
  ček dis aut 0.o http://krabjiem.lv/lv/foto/1930_briesmigi_skaistas/
  jā- sievietes ir vājais dzimums- tāpēc man vinjas patīk =]]
 • Vai Jums ir gadījies ka pretējais dzimums Jūs izģērbj ar acīm?
  Jā, mīļotā vīrieša skatiens vienmēr ir tāds, un bieži vien šādus skatienus vērstus uz sevi redzu arī vasarā uz ielas, sabiedriskajā transportā, bāros, klubos, veikalos u.c.
 • Kurš dzimums ir dominējošais Latvijā?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system