Labākā atbilde
Atbildes
-
2 0
nLighted (37) 7 (47187)51466 18 g
Tas ir vienkārši. )
Parasti tu iepriekš zini, ka melosi vane?
Un tu zini kam tu melosi.
Tu iepriekš sagatavo tekstu, pārdomā to lai izklausās pēc 100% taisnības.
Tad vēl intonācija un mīmika, tai jābūt tādai lai cilvēks nepiesienas taviem vārdiem proti pārslēdz viņa uzmnību.
Un pats galvenais, nekad neaizmirsti kam un par ko esi melojis, parasti tas aizmirstas.
-
1 0
KEPKE (41) 7 (39830)427249 18 g
Galvenais neskaties uz kājām, iegrimsti krūtīs un pacenties ar galvu domāt, nu to kas uz pleciem... neatkarīgi ko pateiksi tie būs meli

-
1 0
norinja 6 (7167)1311 18 g
melot nav labi..tas nepie laba nenovedis....
tapec, es labak izvelos teikt patiesibu..neviss melot....
-
1 0
Evisa 8 (138672)422136 18 g
Jā, protu, turklāt pat nenosarkstu un varu samelot, arī skatoties acīs, bet es ar to nelepojos.

-
0 0
eschill 3 (888)312 18 g
melo pamazam pa mazam pa mazam un tā tu ar laiku iemācīsiet melot palielam :))) par ko tevi kādsvar vēlēties sasist :)

-

-
0 0
Gusiz 6 (7513)228 18 g
ļoti labi protu! Mūsdienās katrs otrais kko melo man.. es gan atšķiru, kad cilvēks melo, kad nē, ja vien nav melis ar nez cik to gadsimtu stāžu! Visi sāk uztraukties, sarkst, izvairās no jautājumiem, bieži vien, kad melo, un nav iedomājušies kādu no pretējās puses jautājumiem, tad vilcinās, stostās, jo neko lādzīgu nevar izdomāt uzreiz! :D Bet nu.. ne es kasos par to, ka melo, ne arī kas cits! ja vien mani nemēģina piešņākt par kko lielu utt.. Tad nu gan ir cauri! :D

-

-

-
0 0
Spindzele 7 (20238)31765 18 g
Es nemaaku melot un man nepatiik!
Bet maaceet melot ir vajadziigs! Labi, ka uzdevi so jaut., no citiem var pamaaciities! :D
-

-

-
0 0
Matainis 4 (2077)39 18 g
kad melo skaties tisī acīs,un nrausties nestreso un kad tālāk melosi saki topašu ko pirmaja reizē savadak tevi aatri piekkers

-
0 0
Nazis89 6 (8249)2522 18 g
es parasti nemeloju vienkaarši runāa nopietni un neskaties tam cilvēkam acīis..


