Labākā atbilde
-
0 0
Sheyliina 7 (38652)419184 18 g
Laika ziņās teica, ka varot apmākties, bet lietus nebūšot. Reizēm es pat paklausu viņus, bet par cik pārvietojos ar auto, tad man tas lietusargs bijis nebijis. Es saku, lai nestiep līdzi to uzparikti, ja nu gadījumā tu salīsi, tad varēsi mani lamāt!

Atbildes
-

-
0 0
Country 6 (11601)229 18 g
Es neņēmu, jo braucu ar mašīnu..metālisks lietusargs ar redzmības tīrītāju un komfortu...

-
0 0
KEPKE (41) 7 (39830)427245 18 g
Nē, neesu nodrošinājies, ja šodien Tevis dēļ sāks līt, norausies

-

-

-
0 0
madeira93 6 (13106)2627 18 g
nee jo es nestraadaaju :D bet ar suni biju laukaa... tobrid nelija. un ja liitu tad nenjemtu vienalga.

-

-

-
