Labākā atbilde

    1.  0 0

    Sheyliina 7 (38652)419184 18 g  

       Laika ziņās teica, ka varot apmākties, bet lietus nebūšot. Reizēm es pat paklausu viņus, bet par cik pārvietojos ar auto, tad man tas lietusargs bijis nebijis. Es saku, lai nestiep līdzi to uzparikti, ja nu gadījumā tu salīsi, tad varēsi mani lamāt!

Atbildes

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Es nepaņēmu, jo man jau darbā stāv viens lietussargs

    1.  0 0

    Country 6 (11601)229 18 g  

    Es neņēmu, jo braucu ar mašīnu..metālisks lietusargs ar redzmības tīrītāju un komfortu...

    1.  0 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427245 18 g  

    Nē, neesu nodrošinājies, ja šodien Tevis dēļ sāks līt, norausies

    1.  0 0

    Lyteo (37) 5 (4207)516 18 g  

    Nepaņēmu, un tiko te sāka līt... Bet darbā ir pāris lietussargu ...

    1.  0 0

    dabasberns 5 (3437)216 18 g  

    Nea, man vispār lietussarga kā tāda nav

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 18 g  

    nee jo es nestraadaaju :D bet ar suni biju laukaa... tobrid nelija. un ja liitu tad nenjemtu vienalga.

    1.  0 0

    SexBomb (51) 5 (2857)310 18 g  

    protama lieta ka nē.

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    Nē, jo no rīta nelija, un man darbā jau stāv 2 lietussargi

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Vienmēr...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system