Labākā atbilde

    1.  2 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    Aga. kad taisījām istabā remontu, es, māsa un mūsu draudzenes nolēmām izklaidēties...
    un uz riģipša ar guaša krāsām visādus teicienus sarakstījām un bildes sazīmējām. izskatījās trakoti raibi, jo izmantojām visas iespējamās krāsas.
    un kad tas viss bija paveikts ienāk meistars un saka:'' nu jā. izskatās raibi. (tad pauze) mjā... ko darīsim? Caur tapetēm visu cauri redzēs''
    mums acis lielas sākam jau štukot ko iesākt, nāca ārā visādas idejas - pārkrāsot riģipsi, nomainīt riģipsi utml. galu galā meistars neizturēja un sāka smieties - izrādās viņš mūs izjokojis.

Atbildes

    1.  2 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    kad biju maza.. ne vienu vien reizi!:))

    1.  1 0

    multiubags 6 (8352)2317 18 g  

    jap...........ar krāsu flakonu

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 18 g  

    neee.....nav talants.....
    bet darbā,jaa

    1.  0 0

    liiguce (34) 4 (2050)411 18 g  

    jaa kad biju maza, apkjeepaaju un sapleesu visu kas bija iespeejams, no fotoalbumiem pleesu bildes aaraa un saplosiiju gabalos

    1.  0 0

    Kruzo 6 (8753)3764 18 g  

    Savas nē, pie drauga zīmēju visādus komiksus, miroņgalvas, grafiti - tad skaitījās stilīgi tā darīt  

    1.  0 0

    upuce (41) 6 (10155)3628 18 g  

    jaa, paaris gadus atpakalj apziimeeju draugu istabaas sienas grafitii tehnikaa..vinji bij sajuusmaa:)ta vienaa dziivoklii virtuve taa tika pie jauna imidzha:) arii tagad doma beernistabai sienas apziimeet ar beernu iemiiljotiem pasaku teeliem:)

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 18 g  

    Tas gan nav ienācis galvā-nekad.

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 18 g  

    Nee, neatceros kad ko tadu butu darijis..

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 18 g  

    jaa kad darit nav ko ari 6autrinus metaju pa sienu :D

    1.  0 0

    megija17 (37) 2 (475)13 18 g  

    Jā esmu un samērā bieži, tad kad apnīk tapetes..  

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 18 g  

    ne bet apzimesu.. man paslaik istaba pilna ar plakatiem kad taisisu remontu vai ari upgreidu tad mani pirksti bus tie kas taisis jokus uz sienam

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    j;a bija tāds niķis bērnībā,,...

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 18 g  

    un kaa vel..kadtiko saku macities amatniecibas vidusskola,mes ar istabas biedrenem apzimejam visas sienas...tur vietas nebija brivas

    1.  0 0

    miss123 5 (4302)2747 18 g  

    Nē, kad padomāju, kad man būs pēc tam tur jādzīvo?? :D Bet pirms remonta un tapešu noplēšanas vienu gadu bija baigā improvizācija uz sienām ... un tad bija teiciens tajā pašā laikā: "Mirstiet!"

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 18 g  

    nee es beerniibaa biju labs beerns tapetes un sienas neziimeeju.

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 18 g  

    manaa kontaa ir paaris neatljautie shviikaajumi uz sienas beerniibas laikos, apziimeetas, aprakstiitas manas istabas sienas un tai skaitaa arii logu stikli tiinja gados, un paaris grafikjiki bik veelaak.

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 18 g  

    es nē,bet mani sīkie to vien dara.

    1.  0 0

    peliite16 5 (4876)126 18 g  

    jaa..vairaakas reizes..
    vairaakas telpas..

    1.  0 0

    Aliyash 6 (16777)550149 18 g  

    Man liekas ka jā) kad maza biju

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 18 g  

    Jā, agrāk tā darīju.

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Tikai tad, kad biju dažus gadiņus veca. Lieki piebilst, ka mamma bija dusmīga...

    1.  0 2

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    Nee, pat ne tad kad biju maza..

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system