Labākā atbilde

    1.  2 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    ardievu meitenes

Atbildes

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    nelietoju šo vārdu, jo neticu dievam un cenšos ierobežot dieva vārdu savās sarunās.
    tas ir kkas starp uz un ne redzēšanos.. nedomāju, ka tam ir īpaši jāpievērš uzmanība. atkarīgs no intonācijas, kādā to pasaka.

    1.  0 0

    sirmais911 (34) 4 (1095)25 17 g  

    ja ardievu snabi!

    1.  0 0

    fyeah (35) 4 (1377)28 17 g  

    Nē, ardievu nē, uzredzēšanos jā. :)

    1.  0 0

    nicola 6 (9081)2218 17 g  

    jā, ir nācies - vienreiz. Un tas vārda tiešā nozīmē bija "ardievu". Kopš tās reizes ar to cilvēku vairs nekādus kontaktus neuzturu.

    1.  0 0

    Elizalinda 5 (3168)521 17 g  

    esmu teikusi ,bet joprojām runāju ar to cilvēku. pat ja man viņš nepatīk.

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Ardievu, agapimuuu!

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    ja
    tacu
    ar to viss tomer nebeidzas...

    1.  0 0

    bante (37) 5 (3979)1931 17 g  

    ir cilveeki, ko labraat vairs nekad nesatiktu... tirm arii gribetos pateikt ardievu

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    pārs reizes tiku teicis ko tādu sew nebī mans laiks

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Ardievu esmu teikusi savam bijušajam, kad sastrīdējāmies - ar domu, ka vairs neredzēsimies.

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Jā, šodien ar pateicu vairākas reizes. ;//

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Jā, bet neesmu aizdomājies par zemtekstu

    Draugs aizbrauca uz pastāvīgu dzīvi Vācija, tad droši to varēju teikt

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system