Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • kurs velas pievienoties 7dien aiziet uz kino?
  uz kaadu seansu skatoties..itkaa jau taas jaunaakaas filmas redzeetas-vai nu novilktas,vai arii jau noblisiic kinciitii :0
 • Ja tev būtu pikucis māla, ko tu izveidotu?
  nju tu jau droshvien domaasi ka teikshu pipeli!! :D:D ,bet nee,es izveidotu zhurcinju :D:D:D
 • Amz.. kāds negrib pievienoties?? :)
  Es domāju, ka mēs varētu uztaisīt sacensības labāk kas pirmais nomedīs Yetu??? (Yets - sniegacilvēks)
 • Amiši - kā domājat, varētu es reiz pievienoties?
  Kāpēc gan ne, ja cilvēks, respektīvi, šajā gadījumā- Tu, grib, tad, var visu (nu varbūt  tas nav attiecināms vienīgi uz savstarpējām attiecībām, jo nevienu nevar piespiest sevi iemīlēt).... Vienīgi ir ļoti jāgrib. Tu to ari piekopt te Latvijā, bet protams daudzi nesapratīs... Var arī krāt naudu un braukt tur, kur ir šādas kopienas.

  Tomēr apdomā labi. Lai arī izskatās vilinoši, tomēr viņu dzīve ir nedaudz aprobežota. Jā, ir grūti cilvēkam šajā informācijas tehnoloģiju laikmetā kad visapkārt čum un mudži nformācija un katrs grib izcelties, bet tajā pašā laikā Tevi neviens nespiež sekot līdzi visam, kas notiek sabiedrībā. Tu vari izvēlēties, kas Tev ir tuvāks. Tu vari dzīvot un strādāt pieticīgi, ja vēlies un Tev nemaz nav jāatsakas no modernās tehnoloģijas, jo varbūt Tev tomēr patīk, ka Tev ir internets, kur Tu vari lasīt dažādas interesantas lietas. Tu saki, ka viņu dzīvesveidam vismaz ir jēga. Un Tavam nav? Tad Tu arī gribi teikt, ka manam nav? Un arī šeit visiem esošajiem nav? Nu vai zini, tas bezmaz vai izklausās pēc apvainojuma. Manam dzīvesveidam ir jēga- es mācos lai kļūtu par labu ārstu, lai spētu ārstēt slimus cilvēkus. Es mācos lai iegūtu labu darbu, lai spētu nodrošināt savu ģimeni, kas man nākotnē, cerams, būs, kur es audzināšu savus bērnus, kuri, savukārt arī sniegs kaut ko labu sabiedrībai un sev. Es domāju, ka arī daudzi citi tev pateiktu, ka viņu dzīvesveidam IR jēga.
 • Kāds negrib man pievienoties un...
  paldies..veelreiz..:Dcereeshu ka Tavs veleejums piepildiisies...:)par apsveikumu iedodu buču..bet datoru jau es nebučoshu.:D.vnk paldies..buča..:*
  paldies,jau ieprieks tiem kuri (varbut )manis apsveiks....paldies,liels Jums!!!:*
 • Kā pievienoties fano.lv saitam?
  Pēc Lampas uzbrukuma tur bija klusums un ielūgumu sistēma bija atslēgta. Tagad viss strādā kā agrāk, taču es nezinu, vai es vēlos riskēt ielūdzot cilvēku, kurš jautājuma teikuma beigās liek izsaukuma zīmi.

  Okey, uzaicināšu...
 • Public Relation – kā tu izveidotu IRC publisko tēlu lai tas būtu pievilcīgs jebkuram lietotājam?
  Par šo lietiņu būtu jādomā IRC.LV administrācijai, bet es te tādu neredzu.
 • ja jums buutu gurkis panna lietussargs skocss un zobubirstiite ,ko juus izveidotu???????????
  Traktoru. Ja Makgaivers to varēja, tad kāpēc lai es ne...
 • vari aprakstīt savu romantisko vakaru-kādu Tu to izveidotu,izvērstu,pavērstu iesākot un nobeidzot?
  Mana klasika.
  Sākumā pa dienu aktīvi pērc šādus tādus gardumiņus, sveces, šampanieti vai vīnu. Sataisi garšīgas uzkodas, skaisti uzklāj un noformē galdiņu,
  visapkārt sadedz smaržīgās svecītes. Saģērbies pats/i skaisti un vilinoši.
  Tad, kad cilvēciņš atbrauc, ieved viņu istabā, kur ir tikai sveču gaisma. Noteikti samīļo. Atver šampanieti+uzkodas.
  Vēlāk kāda masāža, varbūt arī kāda filma kopā. Nu un tad jau pats saldākais, protams :) Un rīts noteikti kopā.
  Pamodināt ar smaržīgu kafiju, maizītēm un milzīgu buču.
  Man ļoti patīk taisīt šāda veida pārsteigumu, turklāt nemaz nav apnicīgi un banāli, ja šādus vakarus taisa ne tikai pa svētkiem, bet arī biežāk.

  Otrs romantiskā vakara veids priekš manis ir visai jocīgs, bet arī patīk (šodien nu tāds man būs).
  Nopērc čipsus, dārzeņus, sataisi mērcīti, vēl kādas uzkodas. Nopērc labu LV alu. Dabū foršu filmu, ne raudamgabalu, bet ko nopietnu vai smieklīgu.
  It kā jau nekā romantiska, bet priekš manis šāds vakars šķiet tīri jauka un romantiska pasēdēšana. Nu un noslēgums, protams, tāds pats kā iepriekšējam vakaram. :)
 • ja naudu nebuutu kur likt..kaada tipa klubu, kaadai auditorijai izveidotu?
  noteikti kaut ko līdzīgu bites blūza klubam, tikai vēl tur klāt nāktu deju placis. Rokenrola, blūza un džeza cienītājiem :)


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system