Labākā atbilde

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    izpildiiju vienam puism majas darbus. Feelin good ;D

Atbildes

    1.  1 0

    Bonis-Lv 3 (701)110 17 g  

    jap,iesniedzu prasību tiesā

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416104 17 g  

    darba daudzas lietas... ja saksu uzskaitit tad daudzi nesapratis terminu

    1.  0 0

    Ulisita (31) 6 (9412)31251 17 g  

    Jā, devu iespēju ducim cilvēku pasmieties par mani, manas neveiklības dēļ    

    1.  0 0

    vavere1 5 (2507)210 17 g  

    jap . beidzot pie dakteronkuļa aizvilkos, ilgi nevarēju sadūšoties :)

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    aha- 13 līmeni sasniegusi  

    1.  0 0

    vina 4 (1966)516 17 g  

    pabeidzu, izprintēju un nodevu prakses atskaiti vienu dienu pirms termiņa!!!      

    1.  0 0

    windows666 4 (1539)38 17 g  

    protams, pat atbildu uz taviem jautaajumiem...  

    1.  0 0

    beilija 5 (3465)125 17 g  

    nju taka man sodien brivdiena, atlavo ssevi palutinat, kas man prieks sevi sir ieveribas cienigi, biju pie friziera, palutinaju savu kakiti, nopirku vinam ipashi gardu baribu ....un galu gala jakeras pie macishanas uz examenu:(

    1.  0 0

    ineta1990 4 (2212)518 17 g  

    Aizgaju pie psihologa izrunaties

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Izmazgāju grīdu. Laikam pirmo reizi.

    1.  0 0

    smile93 (33) 4 (2392)210 17 g  

    biju Rīgā ;)

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4954 17 g  

    Piecelos un biju darbaa

    1.  0 0

    DeadlyAngel 4 (1299)39 17 g  

    pakaros !  :D:D:D:D:D  , amm ataa palidzeju dazhiem skola =]

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Beidzot piedevu savam lielākajam nelabvēlim - viņš pat apraudājās, sola vairs tā nedarīt un lūdz viņam ticēt

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system