Labākā atbilde

    1.  1 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    tā ir ņirgāšanās
    man nedēļā paltaš ir minimums

Atbildes

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 17 g  

    kā Tev neiet!

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Kā nu kuram

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    nu labi, ka vismaz tādu iedod bet ja es būtu darba devējs, tad man būtu kauns tādu prēmiju darbiniekiem izsniegt.

    1.  0 0

    lilijy 4 (1415)615 17 g  

    nja noteikti ka ne jo par 5Ls veikala jau vairs neka normala nenopirksi!!! kautkadus suharikus!!

    1.  0 0

    megija17 (37) 2 (475)13 17 g  

    Ņu laikam jau ka vairs nē.
    Bet īsti ņemot mūsu laikus un to ka Latvijā vairs ar finansēm vispār neiet spoži... Tad jāsaka ka jāpriecājas, ka vēl tādu prēmiju piešķir, lai ar tie ir tie 5Ls..

    1.  0 0

    vavere1 5 (2507)210 17 g  


    Da tu ko???
    Pārejo būsi avansos izņēmis

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    smejies   

    1.  0 0

    Aijuciite 5 (4150)2534 17 g  

    nē...\


    bet tev veicas ;) :D

    1.  0 0

    zetee 5 (4595)1419 17 g  

    nee.

    1.  0 0

    sanca007 6 (7629)21147 17 g  

    nee, taa ir tikai kaut kaada dzeramnauda...pff...

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 17 g  

    o jā kā nopelna tā premijas izsniedz

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4954 17 g  

    jelji,bet pudele sanaak

    1.  0 0

    dr_zarinsh 6 (16161)3435 17 g  

    bezdarbnieks jaa

    1.  0 0

    adzha 2 (478)12 17 g  

    1.  0 0

    fixaa 6 (7283)21252 17 g  

    tas ir izsmiekls!!! (pat man, studentam, teķī ir llielāka prēmija)

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system