Atbildes

  1.  3 0

  haralds (65) 6 (6719)227 10 g  

  latvieši lepna tauta, Gaiziņu par kalnu dēvē.

  1.  0 0

  seerskaabe 6 (17700)4413 10 g  

  es gan vinjus apbriinoju!

  1.  0 0

  Kindra 6 (15918)228 10 g  

  pilnīgi piekrītu. :))

  1.  0 0

  evinsh (35) 6 (14655)3426 10 g  

  neredzu iemesla,lai es būtu patriote-ko gan šī valsts man ir devusi?vairāk gan ņēmusi.cenas aug,nodokļi arī.algas paliek tās pašas.par ko gan man šo valsti mīlēt un būt viņas patriotei????

  1.  0 0

  ez3414 (32) 6 (17547)2521 10 g  

  nee labi ir tikai seit LV

  1.  0 0

  atomz2 (37) 2 (337)6 10 g  

  protams, un pasaules arī ir citas....

  1.  0 0

  Raucis (41) 4 (2199)36 10 g  

  es par patriotiem - ceru, kad deputaati par to ar saaks domaat :))

  1.  0 0

  neliete 6 (9684)2414 10 g  

  taa ir smaga slimiiba :) a ko padariisi, patriotisms slimniicaa netiek aarsteets!

Līdzīgie jautājumi

 • varat pasaidrot? neizprotu šos jēdzienus...
  Monetārā politika ir pasākumu kopums, kuru mērķis ir ietekmēt naudas piedāvājumu un nodrošināt līdzsvaru naudas tirgū. Tās galvenais uzdevums ir veicināt labvēlīgus makroekonomiskos apstākļus tautsaimniecības ilgtermiņa attīstībai (bieži ar to saprot zemas inflācijas nodrošināšanu). Monetārās politikas ietvaros nauda ir kontroles līdzeklis, ko lieto, lai nodrošinātu ekonomisko stabilitāti. Valsts monetāro politiku realizē valsts centrālā banka (Latvijā tā ir Latvijas Banka).

  Monetārā politika var būt aktivizējoša vai ierobežojoša. Aktivizējošas monetārās politikas rezultātā palielinās pieprasījums, jo samazinās procentu likmes, paaugstinās naudas piedāvājums vai ir atviegloti kredītnoteikumi, savukārt ierobežojošas monetārās politikas rezultātā pieprasījums samazinās, jo pieaug procentu likmes, pazeminās naudas piedāvājums vai ir stingrāki kredītnoteikumi.

  Fiskālā politika

  Un tā - fiskālā politika ir valsts izdevumu un nodokļu sistēmas izmantošana makroekonomikas pamatmērķu nodrošināšanai. Fiskālā politika ir valsts finansu politikas sastāvdaļa, jo bez tās finansu politikā vēl ietilpst monetārā jeb kredītu un naudas politika, kas kontrolē naudas apgrozību.
 • neizprotu vairs sievietes :(
  Nu nesmīdini:)). Nav vēl piedzimis vīrietis, kas izprot sievieti, viņa pati sevi neizprot. Tas tāpat kā raķetes palaišanas mehānisms, nekad nevar zināt ,kas nenostrādās, kādi faktori var ietekmēt lidojumu, tas var būt jebkas un izpētes darbiem var pieslēgt augsta līmeņa inženierus un zinātniekus, un tomēr paliks jautājumi bez atbildēm. Nu vīrietis ir prognozējamāks, bet vai tādēļ uzdevums kļūst vieglāks? Pamēģini nu pielauzties un pielāgoties pie šīs vienkāršības:))! Vispār uzzini, vai šinī gadījumā pie vainas nav PMC?:)))
 • Kādas īpašības piemīt izteiktam karalim? Gan pozitīvās, gan negatīvās. Kas Tavuprāt ietekmē karaļu lēmumus? Lūdzu atbildiet sakarīgi, jo atbildes tiks tālāk izmantotas domrakstā. paldies!
  domaju, ka vinam vai vinai jabut uzticigam savai valstij! godigam, ar atbildibas sajutu, gudram, laipns, ar labam manierem, stradigam, atklatam. vins/a nedrikst but parak emocionals/a.
  nezinu vai ta ir negativa, bet - stingrs/a.
 • pēc kā tu vērttē cilvekus?
  pēc ausīm


 • Vai tev patīk izspiegot cilvekus? Un ja jā, kapēc tad?
  Neaizraujos ar spiegošanu, bet papētīt un izpētīt man patīk, ja kaut kas interesants gadās.
  Spiegošana jau ir informācijas savākšana, lai vēlāk to izmantotu nevisai glītos nolūkos, tā ne.
 • kapec vajadzeja cilvekus?
  lai tie varētu neatgriezeniski sadirst planētu....
  jo dzivnieki ko tādu nevarēja izdarīt...
 • kas cilvekus biede viss vairak???
  protams ka tu
 • Vai mūsu zemē var atrast kaut ko tādu,kā nav citur?
  Jā, kā gan savādāk!? Upju senlejas, Kurzemes stāvie jūras krasti, ziemeļu bioloģiskie liegumi, purvi, Latgales ezeri, senie pilskaln, istārķlu kolonijas, Lielā Ledus šļūdoņa satsumtie drumlini, bionika utt, utjp.. Pasaulē nav tādas vietas, kas nebūtu ar kaut ko unikāla. Arī mūsu maziņā Latvija.
 • TAUTA VEI TE VAR CILVEKUS BLOKET?
  Cilvēkus nē... Tikai vēstules...! :))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system