Labākā atbilde

    1.  1 0

    GePeReS 5 (4199)1623 16 g  

    vienīgi tad kad jātaisa bērni, baigi labi palīdz formulas, jo grūti ir atrasties pozā ja neesi aprēķinājis trigonometrijas varbūtības.
    To ko man skolā mācīja, nekas netiek pielietots, izņemot atņemšanu un dalīšanu
    Un protams darbā pie tive ļoti labi noder :P zemtekstu saprati?

Atbildes

    1.  1 0

    dzeerveniite 4 (2264)321 16 g  

    Ja par dzīvi uzskata alegbras k/d, tad - mana dzīve sastāv tikai no trigonometrijas  

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 16 g  

    radaas juataajums nafig vispaar taadas lietas maaciities? atbilde vnk tas attiista cilveeku, respektiivi, algebra un novirzieni attiista logjisko domaashanu, gjeometrija un novirzieni, telpisko domaashanu.

    1.  0 0

    RorschachGirl 6 (8823)3425 16 g  

    ja, celam parasti hipotenuzu izmantoju :) un palidz ar!

    1.  0 0

    musons78 (48) 5 (2546)38 16 g  

    -ui..Nesen toč par ko tādu štukoju! Redz este šo to ieskicēju a zīmulis tāds-nekāds"; tad nues izštukoju noasināt šo pareizā leņķī.. a leņķi aprēķināt tādai lietai varēja tikai ar triganometrijas paņēmienu!   

    1.  0 0

    DaReLa 6 (6567)2928 16 g  

    Diendienā to izmantoju  

    1.  0 0

    roko 6 (13611)2414 16 g  

    katrums dienums bet es viņums neizmantojums :D

    1.  0 0

    marcha23 (35) 4 (1114)313 16 g  

    Nu itkā jau katru dienu šis tas "uzcepās" no tās tēmiņas!

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4855 16 g  

    Jā, protams!  

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 16 g  

    Šobrīd un TIKAI skolā! :D

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 16 g  

    reizem ne tik to vien sanak izmantot.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system