Labākā atbilde

    1.  1 0

    laurencija771 (35) 4 (2471)210 14 g  

    Jābūt personībai un nav jāskrien citiem pakaļ. :)

Atbildes

    1.  1 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 14 g  

    nē,un bieži spurojos pretī,jo gribu darīt pa savam.Tapēc dabonu daudz punus!

    1.  1 0

    iDcore 6 (5932)3329 14 g  

    Noup, daru tā, kā uzskatu par pareizu, nevis kā vajag vai kā uzskata citi..

    1.  1 0

    likky666 7 (27714)31026 14 g  

    Es tam īpaši nesekoju līdzi. Viss atkarīgs no darbības. Ja man cilvēkam ir jānomēra asinsspiediens, tad diez vai būtu pareizi izgudrot kaut ko jaunu, jo tad to var izdarīt nepareizi (nerunājot jau nu par ķirurģiskām operācijām vai ko citu tamlīdzīgu). Taču, ja tas ir kaut kas tāds, kur ir iespējamas variācijas, es izvēlos to kas man labāk patīk.

    1.  1 0

    seville 7 (25365)3313 14 g  

    sākumā, piemēram, ja nav saprašanas, daru kā visi.
    kad jau ir saprašana, tad pa savam:)

    1.  1 0

    weronika800 6 (18518)3527 14 g  

    cenšos ...darīt kā visi,bet man nesanāk
    un tad nu es dzīvoju pa savam,bet nav viegli,jo ne visi to saprot un pieņem
    bet nu jau es saprotu,ka tā ir tikai mana dzīve,un neesmu ieradusies te kādam izdabāt

    1.  1 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 14 g  

    VISU!? Apžēliņ ... :D

    1.  0 0

    muskulis5 (29) 2 (362)24 14 g  

    es tāpat kā iepriekšejie komentētāji :)

    1.  0 0

    SensLietotajs 6 (10105)411138 14 g  

    nē, esmu atčkirīgs, orgināls, unikāls

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system