Labākā atbilde

    1.  1 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Jā, vēl esmu tik vingrs un man nav tauku uz vēdera kas man to traucētu izdarīt

    Varu arī špagatu uztaisīt

    Stāvēt kā dzērve uz vienas kājas

    ..un vēl daudz ko ar savu ķermeni darīt

    Man patīk attīstīt sava ķermeņa lokanību, veikt ikdienas treniņus, joga, asanas..

Atbildes

    1.  0 0

    zemeniite-lv (34) 4 (2379)324 17 g  

    āgrāk varēju cēsā mierā tgd esu iestīvējusi un vairs nevaru

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    savas nē svešas jā

    1.  0 0

    bingoo 4 (2000)311 17 g  

    A tu vari sev elkonī iekost?:P)

    1.  0 0

    iluziija 4 (1522)624 17 g  

    kautkad kada 4 klase maceju ... bet tagat jau vairs neee

    1.  0 0

    roko 6 (13611)2414 17 g  

    māku bet nevaru

    1.  0 0

    DeadlyAngel 4 (1299)39 17 g  

    ne tikaij galvu aiz kajas !! :(

    1.  0 0

    Aijuciite 5 (4150)2534 17 g  

    agrāk biju mēģinājusi, bet nevaru :D un nevarēju :D

    1.  0 0

    mminna 6 (8661)425108 17 g  

    nē, neesmu tik elastīga :D
    varu savas rokas saskart aiz muguras, liekot vienu no augšas, vienu no apakšas.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system