Labākā atbilde

  1.  0 0

  Banis 7 (23375)42065 10 g  

  Nezinu, nēsmu to darijis.  
  Tavi lauki ir tad īpaši  

Atbildes

  1.  0 0

  munkss (34) 8 (207615)529158 10 g  

  Paņem līdzi sunci vai arī sēdi pie Dievnama un ar laiku pelnīsi vairāk nekā citi spēj nopelnīt valsts darbā

  1.  0 0

  Odium77 7 (43701)3412 10 g  

  tuuristinji taapat klejo pa muusu zemi, taakaa gan jau kautko ievaakt var.

  1.  0 0

  sandijslv (35) 3 (523)3 10 g  

  ubagošana ir ļoti smaga nodarbe, ir jābūt augstai morālai noturībai, nekaunībai un gribasspēkam (ja patiesi nēesi spiests to darīt). Manā pilsētā nav neviena ubagotāja, a bomžveidīgie neko pārtikuši neizskatās, tādēļ teikšu - nē, ubagošana nav ienesīga.

  1.  0 0

  RozaLindinja (31) 6 (5182)316 10 g  

  Kas kuram tuwāk ! :)

Līdzīgie jautājumi

 • Ko jūs izvēlētos - ubagot vai pārdoties?
  Ne vienu ne otru. Katrā bezizejā ir divas izejas. Cilvēkam piemīt liels potenciāls un augsta idzīvošanas spēja. Ne velti viņam ir smadzenes, kuras, pareizi iekustinot, var sasniegt daudz. Nevajag nolaisties līdz ubagošanai.. Jā, varbūt arī kādreiz kādam ir krīzes situācija, bet var uz mirkli arī aizņemties... Pats nožēlojamākais, ja cilvēks pierod pie ubagošanas vai pārdošanās, tādējādi iegūstot 'vieglu naudu'...tomēr ar laiku viņš sevi degradē un nespēj vairāk pelnīt sev pienācīgā veidā... Darba ļaužu trūkst, ir tikai jāatrod sev tīkama nodarbe..varbūt tā sākumā nebūs tik ienesīga, kā vēlētos, bet ir visas iespējas pilnveidoties un pakāpties ienākumu un profesionalitātes ziņā vēl augstāk. Pie mums sabiedrībā daudz tādu, kuri sēž uz 'valsts maizes'..brīžiem tie pat nopelna vairāk, nekā godīgi strādājošais, kurš 'rukā' dienā vairāk par 12 stundām... ir arī tādi exemplāri, kuriem tas jau ir sava veida dzīvesstils - ubagot... viņš to jau par savu profesiju uzskata... Kāpēc man par tādiem ir jāmaxā nodokļi? Ja tas slaists strādātu, valstij vēl būtu ienākumi, kā rezultātā tādu, kā viņi nemaz nebūtu.. Tas ir mans subjektīvais viedoklis, bet situācijas mēdz būs dažādas un idividuālas..
 • cik biezi ir bijis taa ka jus slapju ar drebem ienes udeni"?
  vienreiz kad ar draugiem ar laivam pa Gauju braucām. līdz pirmajai pieturvietai visi tikām sausi, bet pēc tam daži džeki izlēma, ka, ja reiz brauc pa upi, tad ir jāizmēģina ūdens ar, un visi tika saslapināti - bija tādi, kas paši ieskrēja, kad redzēja, kas notiek, bija tādi, ko ienesa.. mani sāka nest, bet es izrāvos un pati ieskrēju ūdeni... galu galā visi 30 šļakstījāmies un kārtīgi iztrakojāmies...
 • Jūs kādreiz varētu nolaisties tik zemu - ubagot?
  Jūs esat piedzimusi ģimenē, kurā viss ir, ir mājas, ēdiens u.t.t., tas viss ir ne dēļ jūsu nopelniem (vecums - 16 gadi), tādēļ nespriediet par nolaišanos zemu vai augstu, dzīve jums rādīs cik zemu vai augstu jūs nolaidīsities, visu zaudēt var vienā mirklī.
 • Kāds šobrīd ir ienesīgākais un naudīgākais amats vai profesija Latvijā?
  Domāju, ka joprojām IT valda pār pasauli. :D Kaut gan, es teiktu, ka ķīmijas pārzinātājiem arī varētu iet tīri labi.
 • Vai jūs kādreiz esat metis naudu ubagotājiem?
  metusi neesmu, bet iedevusi gan.
 • Mīlā un karā visi līdzekļi atļauti! Pat tādi kas iznīcina no iekšienes? Saplosa gabalos,sagrauj?
  Stāstītu ļoti ilgi.. Troja tika sagrauta tikai tāpēc ka cilvēki uzticējas viens otram! Arī attiecībās mēs uztticamies viens otram.. Tāpēc sirdi var vai nu izpostīt vai irskējot iemīlot. Ir bijis dažādi..  Galvenais ir riskēt un uzticēties..  Taču arprātu tas jādara viss...!
 • Kaa var nodziivot tik taalu ka jaaiet ubagot nauda shmigai???
  Nu tas jau ir izcili mulkjiigi! :(


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system