Labākā atbilde

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4621 12 g  

  4-takteris. Gaisa dzese. Virs simts kubiņiem tur normāli, ja godīgi, biju pat izbrīnīts, ka ķīnieši spēj kaut ko tik izturīgu uzcept. Ar motoru problēmu nav (pārsvarā). Kas ir vājā vieta - amortiņi. Tie pie "niknākas" ekspluatācijas čau. Un darba raksturlīkne nekāda dižā, bet to jutīsi vai varbūt nejutīsi uz tramplīniem, asiem pampukiem (drusku labāki par "rīdziņas") :D. Tā, kas vēl - viens zināms gadījums -drauga puikam aizgāja aizdedze pa pieskari, bet tas, iespējams, nav dēl ražotāja (bija jau arī padrāzts un kā ekspluatēja un ko darīja iepriekšējais(-ie) saimnieks(-i), "?". Ja nu kas, ļoti labi sevi parādīja uzstādīta "Motoplata" -savā laikā un vēl tagad ļoti populāra Spānijā ražota aizdedze.  
  Secinājums - dzinēja pēc ir vērts ņemt, ja ir vēlme pabraukāt pa karjeriem, mežiem, kādā "krūmu krosiņā" paālēties. Bet - ir viens BET! Ja ņemsi jaunu, būtiska ir eļļa un kā piebraukāsi. Ja lietotu, tad kapitālākā laimes spēle, kaut pratīsi izbaudīt kompresiju, skaņu, pavērot uzsildītam dūmu no izputēja gala, kaut - kurai gan firmai tas nav aktuāli. Priekšu gaisā ceļ , patrakot var , bet uz dižu "vagošanu" nesaceries. Zāles pļāvējs ir zāles pļāvējs! :D  

Atbildes

  1.  0 0

  KEPKE (38) 7 (39830)425169 12 g  

  Šoreiz es atturēšos, domāju vajag šāda tipa jautājumus uzdot specializētajos moču forumos.. tur gan jau spēs palīdzēt.
  A kāds tev esošais baiks?

  Starp citu, redzot cik daudz viņus pārdod nost, iesaku apdomāt vai tik nav kādi īpašie "defekti".

  1.  0 0

  mazaa_pele 1 (118)1 12 g  

  Pēc nosaukuma jau vien liekas, ka nekā īpaša tur nav, labāk paskaties ko no Kawīša vai Hondas!

  1.  0 0

  dzhonsons (32) 6 (5248)225 12 g  

  Ja tas ir tas ķīnietis, tad atmet ar roku motorolleru būšanai :> Tu taču neesi no tiem, kuri pērk visus tos Sang Yang automobiļus?

  1.  0 0

  Centrions 2 (403)4 12 g  

  Cik agrāk esmu pētījis pēc interneta atsauksmēm, tad  tas ir pēdējais mēls un vēl viena firma tāda ir... Karoč dizains labs, bet resurs 1-3 mēneši.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system