Labākā atbilde

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 18 g  

    man ir sūdīgi!!!!

Atbildes

    1.  1 0

    sulnce 6 (8350)1311 18 g  

    loti labi....)

    1.  0 0

    liorana 1 (224)4 18 g  

    man taapataas kaa tev.....

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 18 g  

    Slikti - iesnas, kakls ciet, visu laiku šķaudu un vēl pēc vakardienas galva kā spainis! :)

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    Pārāk labi. Pēdējā laikā gribas atpūsties, tādēļ cenšos nedaudz saslimt, nu vismaz kaklasāpes dabūt. Bet nekā.. Pūlos cik gribu, bet nesanāk. Kaut vai slapjām drēbēm iet staigāt vējainā vakarā pa āru - pat iesnas neparādās. Bezcerīgi laba veselība.

    1.  0 0

    kashkiigaa 5 (2968)317 18 g  

    Ideali....

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 18 g  

    man normaali, kaa neka visu dienu seezhu maajaas  

    1.  0 0

    multiubags 6 (8352)2317 18 g  

    ļoti jauki

    1.  0 0

    agapimuu 6 (18082)31056 18 g  

    nu tagad kad gradigais ieksa tad labi bet zel ka viena sezu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system