Vai atceraties, kā iepazināties ar savu otro pusīti? Iespējams, jūs nemaz nenojaušat, ka ļoti daudz kas palicis "aizkadrā" - nepasacītie vārdi, noklusētās domas. Sievietes un vīrieša attiecības visbiežāk veidojas saskaņā ar vienu scenāriju. Kas tad ir tās lietas, ko mēs nestāstām viens otram?

Pirmā fāze

Sieviete. Lielāko daļu laika pavada mājās. Ja nu viņš piezvana? Viņa pārbauda, vai telefons nav salūzis. Viņa ik pēc pusstundas paceļ klausuli, lai pārliecinātos, ka tas darbojas. Viņa uzstāda “galējos termiņus”. Viņam jāuzrodas vismaz trešajā dienā.

Vīrietis. Vispār nemaina savu dienas kārtību. Viņam ir labs noskaņojums, jo viņš ir saticis patīkamu un samērā seksīgu personu. Beigās vīrietis tomēr piezvana, koķetē ar sievieti un, it kā starp citu, piedāvā satikties. Viņš nemaz neapzinās to, cik nozīmīgs patiesībā ir šis pirmais zvans.

Otrā fāze

Sieviete. Mūsdienu sievietēm it kā ir tiesības būt attiecību iniciatorēm. Bet visi zina, ka šīs tiesības ir visai apšaubāmas. Sieviete, protams, var piezvanīt pirmā, bet tikai otrajā fāzē. Pretējā gadījumā, viņa sāk just briesmīgas skumjas pēc Viņa un kļūst apmāta. Pat, ja sieviete izlemj izmantot tiesības uz pirmo zvanu, tad viņai bieži vien nepieciešams draudzenes atbalsts vai nenosakāms daudzums alkohola. Vismaz vienu reizi viņa viņam piezvanīs.

Vīrietis. Vismaz vienu reizi viņš aizmirsīs viņai piezvanīt, tādā veidā pārkāpjot iepriekš doto solījumu.

Trešā fāze

Sieviete. Viņa stāsta saviem draugiem visu, ko zina par Viņu un pievieno dažus pašas izgudrotus sīkumus, lai stāsts būtu interesantāks. Viņa var izveidot jaunu frizūru, sākt ievārot diētu un atjaunot garderobi. Sieviete neieredz visu, kas traucē viņai domāt par Viņu.

Vīrietis. Domā: “Pie velna! Viņa ir lieliska. Smuks dupsis, skaistas acis. Normāls sekss.” Bieži zvana viņai. Viņš klusējot smaida, kad draugi izsaka minējumus par to, vai viņam ir “kāda sieviete”. Viņš cenšas pārāk daudz par viņu nedomāt. Šī ir tā pati stadija, kad abas puses atzīst, ka visticamāk ir iemīlējušās (lai gan vīrieši reti kad lieto šo frāzi). Sarunas laikā var pavīdēt frāzes, kas nozīmē “es tevi mīlu”.

Sieviete. Viņa uzskata, ka vīrietis, kurš ar viņu guļ un ir atzinies mīlestībā (vai vismaz ir izturējies kā patiesi iemīlējies), noteikti ir uzticīgs. Tāpat viņa uzskata, ka dotajos apstākļos viņam vienkārši jābūt uzticīgam.
Vīrietis. Šādos apstākļos viņš vispār par to neaizdomājas.

Sieviete. Uzskata, ka iemīlēšanās un uzticības fakts nozīmē, ka attiecībām ir “nākotne”.

Vīrietis. Šādos apstākļos viņš vispār par to neaizdomājas.

Sieviete. Grib zināt, ko īsti nozīmē šī “nākotne”.
Vīrietis. Šajos apstākļos viņam nākas domāt ļoti ātri.

Ko tālāk?

Brīvdienas

Kādu vakaru sieviete ieminās, ka “gribētu kaut kur aizbraukt nedēļas nogalē”. Vīrietim nav nekādu iebildumu. Vīriešiem vispār nav nekādu iebildumu pret idejām, kurām ir sākums, turpinājums un nobeigums.

Sieviete. Steidzas uz frizētavu. Iznīcina bikini zonas apmatojumu. Skuj kājas, krāso skropstas ar nenomazgājamu krāsu. Ievēro diētu. Pielaiko visus apģērbus, kas atrodami viņas skapī. Iepako lielāko daļu šo apģērbu. Gludina savas drēbes. Saudzīgi liek čemodānā seksīgu veļu. Priecīgi ķiķinot, apspriež gaidāmo braucienu ar draudzenēm. Visiem saka, ka “viņš mani brīvdienās nolaupa”.

Vīrietis. Mēģina izdomāt, pa kādu ceļu braucot, var ātrāk nokļūt līdz vasarnīcai.

Pie vakariņu galda

Sieviete. Pastāvīgi grib apspriest viņu pirmo tikšanos. Sieviete veido “attiecību vēsturi”. Viņa uzsver atšķirību starp “to dienu nenoteiktību” un to, kas notiek tagad.

Vīrietis. Vīrietis izliekas, ka nav pamanījis nekādu atšķirību. Bet viņam nav nekādu iebildumu pret dažādiem stāstiem, kuros viņš figurē kā galvenais varonis.

Vēlāk gultā

Sieviete. Noliek galvu viņam uz krūtīm un ar pirkstiņu velk uz tām mazus aplīšus. Viņa jūtas laimīga, mīlēta, sievišķīga, trausla un Viņam tuva.
Vīrietis. Viņam ir karsti.

Sieviete. Ļoti vēlas, lai Viņš pateiktu kaut ko, kas parādītu, ka viņš arī ir laimīgs, iemīlējies, ievainojams, vīrišķīgs un Viņai tuvs.
Vīrietis. Saka: “Vai tev nešķiet, ka šeit ir pārāk karsti?”

Sieviete. Tik ļoti vīlusies par viņa vārdiem, ka nespēj atbildēt, bet tikai viegli parausta plecus.

Vīrietis. Maigi noglauda viņas plecu, izkāpj no gultas un mēģina atvērt logu.

Reizēm, pēc patīkami pavadītas nedēļas nogales atgriešanās savā vientuļajā mājoklī neiepriecina ne vīrieti, ne sievieti. Tā dzimst ideja “padzīvot kopā”. Bet tikai tādā gadījumā, ja atpūtas laikā:

*sieviete neko nerunāja “par mūsu nākotni”;
*atpakaļceļa sastrēgumos sieviete nepārtraukti nerunāja;
*pirmdien viņam nav agri jāceļas.

Kopdzīve

Sieviete. Ja viņi nolemj dzīvot viņas dzīvoklī, sieviete nekavējoties maina automātiskā atbildētāja tekstu, pārvēršot to par svinīgu runu, kurā iekļauj arī Viņa vārdu.

Vīrietis. Ja viņi nolemj dzīvot vīrieša dzīvoklī, viņš pretojas jebkuram mēģinājumam mainīt tekstu viņa automātiskajā atbildētājā, murminot kaut ko nesaprotamu par “darījumu zvanu” iespējamību.

Sieviete. Ir pārsteigta, cik maz viņam ir mantu. Viņa izjūt patiesas šausmas no “tās nevajadzīgās, milzīgās lietas” viesistabā.

Vīrietis. Uzstāj, ka “lieta” paliks tur, kur tā bija. Viņš ir šokēts, ieraugot, cik daudz dažādu lietu ir viņai. Nekavējoties uzstāda dažus noteikumus, kas attiecas uz viņa galdu, viņa stereosistēmu un viņa ģitāru.
Sieviete. Sāk just, ka kopā ar Viņu var būt “pati”. Stāta visiem, cik tas ir labi – justies “ar šo cilvēku kā mājās”.

Vīrietis. Domā: “Kāpēc viņa tik sen nav vilkusi to melno, seksīgo lietiņu?”

Sasniegumu nostiprināšana

Sieviete. Dara visu, lai kļūtu par neatņemamu viņa dzīves daļu. Ierodas pie viņa darbā, iepazīstas ar kolēģiem. Sastāda “iziešanas sabiedrībā”, viesu pieņemšanas, kopīgas svētku svinēšanas plānus.

Vīrietis. Sāk miglaini apzināties zemūdens akmeņu esamību. Pagaidām viņš vēl nevar precīzi noteikt, kas notiek, bet diskomforta sajūta pieaug. Viņš jūt, ka iekļuvis slazdā.

Konfrontācija

Sieviete. Veic konfrontāciju, izmantojot “pārliecinošus pierādījumus”.
Vīrietis. Ietur pauzi, nopūšas, pēc tam garlaikotā balsī stāsta viņai par kādu sievieti, “kura jau sen pievērš man uzmanību”. Kāpēc viņš to nepastāstīja agrāk? Tāpēc, ka tā otra viņu nemaz neinteresē. Viņš nav plānojis ar viņu tikties – vienkārši tā gadījās, ka nesen viņi kopā aizgāja pusdienās. Viņam tas neko nenozīmē. “Ja es viņu mīlētu, vai tad es būtu šeit, kopā ar tevi?”

Pastiprināts spiediens

Tā ir stadija, kad viņu attiecības “karājas mata galā”.

Sieviete. Viņa ir mokošas dilemmas priekšā. Protams, mūsdienīgai sievietei nevajadzētu uzstādīt ultimātus. Pirmkārt, tas nemaz nav “smuki”, otrkārt, viņu var vienkārši pamest. Viņa nolemj pierādīt, cik brīnišķīga būtu vīrieša dzīve, ja viņa kļūtu par viņa sievu. Viņa uzvedas tā, it kā jau būtu sieva.
Vīrietis. Uzvedas briesmīgi. Viņa rīcība ir daudz nopietnāka kā tie sīkie mājieni par to, ka ir arī “kāda cita”. Viņš vakarā pazūd no mājas, stingri nolēmis “ar vērienu kādu atrast”. Viņam nepieciešams atrast atbildes uz diviem mokošiem jautājumiem:

*Vai viņš to varēs?
*Vai viņam tas vispār ir vajadzīgs?

Viņš uzskata, ka no pareizām atbildēm uz šiem jautājumiem ir atkarīga tālākā attiecību attīstība.

Iekarošanas mēģinājums

Sieviete. Uzskata – ja izdosies aizvilināt viņu kaut kur tālāk, tas liks viņam paskatīties uz sievieti citām acīm un sajūsmināties par viņas neatkārtojamību. Viņa domā, ka vientuļā pludmalē, kur nekas nenovērsīs vīrieša uzmanību, viņš atkal sāks runāt par jūtām.

Vientuļā pludmalē

Sieviete. Ja viņš piekrīt braukt, viņa saliek divas milzīgas somas ar labāko apģērbu un neiedomājamu daudzumu kosmētikas.

Vīrietis. Ņem līdzi šortus, T – kreklu un beisbola cepurīti. Kad viņi jau ir atbraukuši, viņš visu laiku dusmojas par to, ka sieviete velk viņa kreklu un cepurīti.

Sieviete. Dusmojas par to, ka viņš tik un tā atrod, ar ko pastāvīgi nodarboties un ne vārda nerunā par savām jūtām un aizliedz vilkt viņa mīļāko cepuri.

Krīze

Vīrietis. Pienāk brīdis, kad viņš kaislīgi vēlas, lai viņa nemanāmi un bez skandāla pazustu. Lai viņa atstāj iesāktu nagu lakas pudelīti vai kādu lietiņu, kas laiku pa laikam izraisīs nostalģiskas atmiņas. Lakas pudelīte var kalpot arī kā jaunās meitenes “rotājums”. Lai viņa atstāj arī atvadu vēstulīti. Vēstulītei jābūt apmēram šādai: “Es saprotu, ka būs labāk, ja mēs šķirsimies.

Tik un tā es nekad nevienu nemīlēšu tik stipri kā tevi... Ja tev tomēr Ziemassvētku vakarā būs vientuļi, vari man piezvanīt”. Bet viņš ir pārāk gļēvs, lai pastāstītu viņai par savām vēlmēm. Viņš labāk sagaidīs skandālu (piemēram, par vietu, kur novietot mašīnu), lai iekliegtos: “Es vispār nesaprotu, kāpēc mēs joprojām esam kopā!”

Sieviete. Viņai ir iekšējais radars, kurš uzreiz signalizē par šķiršanās briesmām. Viņa izliekas, ka nekas īpašs nenotiek.

Aizsardzība

Vīrietis. Atrod visdažādākos iemeslus, kāpēc nevar ar viņu precēties:

*Viņš vēl nav sasniedzis profesionālās izaugsmes virsotnes.
*Viņš negrib bērnus.
*Viņš ir pārāk bagāts.
*Viņš vēl ir pārāk jauns.
*Viņš ir pārāk vecs.
*Viņam nepatīk monogāmas attiecības.
*Viņam patīk vientulība.

Sieviete. Ja viņa atsakās iziet pie vīra, tad tikai tāpēc, ka nemīl viņu. Bet jebkurā gadījumā viņa kārtīgi visu pārdomā, pirms teikt ko tādu.

Šķiršanās

Sieviete. Kad pienāk šķiršanās, sievieti kaitina tas, ka viņa ir “sagatavojusi augsni” citai sievietei.

Vīrietis. Paspēj izteikties: kāpēc sievietes nevar būt kaut nedaudz līdzīgākas vīriešiem? Kāpēc sievietēm ir tik daudz prasību? Kāpēc viņas ir tik apmātas?

Beigās viņš satiek jaunu personu – patīkamu un seksīgu. Viņa ir neatkarīga un gudra. Viņa neizrāda nekādu interesi par viņa zeķu atvilktni. Viņa nekad un neko viņam neatgādina, neuzdod muļķīgus jautājumus...

Bet pēc kāda laiciņa viņš neveiksmīgi mēģina atvairīt uzmācīgu domu, kura pašam liekas idiotiska: “Liekas, ka viņa mani nemaz nemīl.”

Komentāri (2)

MixTere (30) 20. decembrī, 2011.g.  
 0 0
Shitas totaala patiesiiba.. :D Iisteniibaa jau ir taa ka viirieshi iisti nezin ko vinji veelas nevis mees sievietes... Mees vienmeer zinam ko veelamies no viiriesha.. Bet ja viirietis domaa ka veelas no vinjas neatkariibu un tad kad vinjsh to dabon tad arii vairs nav labi jo tad nomaac viirieti domas ka vinja vinju nemiil.. :D kad tad vinjiem buus labi ?? :D
Kruzo 21. aprīlī, 2008.g.  
 0 0
Cik mums viss vienkārši  
Līdzīgie blogi


Aizmirsu paroli

arnitka (35)

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system