Labākā atbilde

  1.  0 0

  iewish 6 (5420)137 11 g  

  Shausmu izmisums - jaa!

Atbildes

  1.  1 0

  christy 7 (20415)4754 11 g  

  Pēc kādas šausmenes tā varētu būt,bet tā vispār laikam,ka nav bijis.

Līdzīgie jautājumi

 • Par kādām sajūtām saka - izmisums?
  Dažreiz izmisums ir saistīts arī ar personas ierastu negatīvo garīgo dispozīciju. Lai arī kāds nebūtu cēlonis, ir iespējams ne tikai izglābt cilvēku no ilgstoša izmisuma noskaņojuma, bet arī pavisam no tā atbrīvoties.
  Zināmā mērā mūsu izmisuma cēlonis ir mūsu nevēlēšanās uztvert dzīves skarbo faktu  realitāti. Personai ir sava veida simpātijas un nepatika, bet tai nevajadzētu gaidīt to, ka pasaule dancos pēc tās gribas. Protams, cilvēks ir brīvs tajā ziņā, ka viņš kaut kam dod priekšroku, bet ir naivi sagaidīt to, ka citi darbosies saskaņā ar viņa vēlmēm un iegribām. Šī pasaule darbojas pēc universāliem dažādības un izmaiņu likumiem. Mēs sastopamies ar situācijām un personām, kuras nevienmēr ir mums patīkamas. Visas formas un nosaukumi šajā vienmēr mainīgajā, svārstīgajā un putojošajā pasaulē ir gaistošas – vai nu tās mums ir patīkamas vai arī nepatīkamas. Gudrība atrodas tajā, lai visu ko mums dzīves Dievības dod, uzņemtu stoiskā mierā: veselību vai slimību, prieku vai sāpes, peļņu vai zaudējumus; dzīvību vai nāvi – kas ir vārti uz lielāku dzīvi aizkara otrā pusē.
  Mēs varam dzīvot mierīgi un mērķtiecīgi tikai tad, kad visas dzīves situācijas tiek pieņemtas tādas, kādas tās ir – to pašreizējās situācijas realitātē. Tas ir gandrīz neiespējami, ka visā dzīves laikā cilvēkam nebūtu nekādu nedienu. Ja jūs esat pārpludināts ar negatīvām lietām, jūsu vēlmju piepildīšanās ir noliegta un nav redzams nekāds cerību stars, tad tādā situācijā ir tikai viens glābšanās veids – Piecelieties un virzieties uz priekšu pieņemot visus izaicinājumus un dzīves grūtības. Tikai tad tu iegūsi spēku un gudrību, lai sasniegtu savu mērķi.
 • Izmisums, kā tas izskatās?
 • Cik tālu gan cilvēki ir spējīgi iet? Izmisums, garlaicība, ...?
  Līdz pašnāvībai, slepkavībai, karam, Nobela prēmijai, klosterim, ticībai uttttttt
 • Otras pusītes meklēšana caur netu, sludinājumiem aģentūrām? Stulbums vai izmisums?
  man patik varianti kurus tu devi... tas ir izmisuma un stulbuma savienojums


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system