Ответы

  1.  0 0

  UhodjaSotriUliki 7 (20131)83588 14 лет  

  а дорожку чего? витамин меня не берёт, сразу предупреждаю.

Похожие вопросы

 • Как называется дорожка..?
  Мурзилки Internation -    Не Потеряй И Не Сломай
 • Как переключать дорожки на BS Player?
  Тыкаешь правую кнопку, и там ищи, "аудио" вроде, и там и выбирай дорожки.
 • почему надо присесть на дорожку?
  Я обычно присаживаюсь, когда никуда не тороплюсь. И могу очень-очень долго сидеть, как каменная статуя. Если же спешу куда-то по делам или на следующую встречу, то любое промедление расцениваю, как тормоза, мешающие дальнейшему процессу. В общем, всё это зависит от содержания моего личного времени. А так-то да, это древняя славянская традиция.
 • Можно ли счас на велосипеде пересекать пешеходную дорожку?
  Satiksmes ministrija un VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) izstrādājusi grozījumus Ceļu satiksmes noteikumos, kas pilnveidos regulējumu attiecībā uz velosipēdu vadītājiem. Tostarp ir iecerēts atļaut velosipēdu vadītājiem šķērsot regulējamas gājēju pārejas braukšus, turklāt tādā ātrumā, kas nepārsniedz gājēju pārvietošanās ātrumu.

  Pašlaik Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka velosipēdu vadītāji „zebru” drīkst šķērsot tikai ejot kājām. Braukšus šķērsot neregulējamas gājēju pārejas nedrīkstēs (tas nav atļauts arī pašlaik). Ja šādi grozījumi noteikumos tiks pieņemti, norma par gājēju pāreju šķērsošanu gājēju pārvietošanās ātrumā attieksies arī uz personām, kas pārvietojas ar skrituļslidām, skrituļdēļiem u.tml. sporta vai atpūtas inventāru.

  Noteikumos būs paredzēts arī, ka velosipēdu vadītājiem, braucot pa ietvi, jāpārvietojas tādā ātrumā, kas neapdraud satiksmes drošību.

  Attiecībā uz velosipēdu vadītāju redzamību plānots papildināt noteikumus ar normu, ka, braucot diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, velosipēda vadītājam jābūt tērptam apģērbā ar gaismu atstarojošiem elementiem. Pašlaik noteiktas prasības tikai velosipēda redzamībai.

  Ja valdība atbalstīs grozījumus, tad turpmāk ar velosipēdu varēs pārvadāt pasažierus, taču tikai tādā gadījumā, ja šis transportlīdzeklis būs izgatavots speciāli tādam nolūkam. Tādējādi atrisinātos jautājums par tā sauktajām velorikšām, kas vasaras sezonā kā pārvietošanās līdzeklis lielākoties tiek izmantots Rīgā. Šādu velosipēdu lietošanas nosacījumi un kustības maršruti būtu jānosaka attiecīgajai pašvaldībai.

  Plānots, ka specializētie tūrisma transportlīdzekļi nākotnē varētu braukt ne tikai pa ielu, bet arī pa gājēju ceļu, velosipēdu ceļu, kā arī gājēju un velosipēdu ceļu, izņemot ietves.

  Ar grozījumiem tiks noteikts arī jauns pienākums gājējiem – ne tikai ārpus apdzīvotām vietām jāpārvietojas pretim transportlīdzekļu braukšanas virzienam, bet tas būs jādara arī apdzīvotās vietās neapgaismotos ceļa posmos.

  Šie grozījumi Ceļu satiksmes noteikumos izsludināti 19. maija Valsts sekretāru sanāksmē. Lai tie stātos spēkā, vēl jāgūst valdības atbalsts. Ar visu noteikumu grozījumu tekstu var iepazīties Ministru kabineta mājaslapā.


  P.S. и не забудь свой велосипед зарегестрировать )

  http://zinas.nra.lv/latvija/47794-velosipedisti-gajeju-parejas-vares-skersot-brauksus.htm
  http://zinas.nra.lv/latvija/47794-velosipedisti-gajeju-parejas-vares-skersot-brauksus.htm
 • А кто пожелает мне удачной дорожки?
  tebe eshjo pocelujcheg na udachu     udachki
 • у кого дома есть беговая дорожка? какую посоветуете?
  Если есть возможность то делай, если тебе конечно нравится спорт.
  Не думаю что их стоит слишком щепетильно выбирать, в спорт. магазин зайди тебе посоветуют.
 • Какова подоплека обычая присесть на дорожку?
  Вообще это довольно старое суеверие, люди раньше были уверенны что в каждом доме живет домовой, и так его обманывали. Мол мы никуда не уезжаем.
 • Где найти вымощенную черепами дорожку?
  В Италии есть местечко недалеко от Неаполя, называется Тристери(или как-то так, уже не помню). Вот там есть кладбище где дорожка к мемориалу за особождение города выложена черепами предателей и захватчиков...
 • Перед отьездом... Посидеть на дорожку.. Это реально надо? Или как?
  Почему бы нет? Может проснется у кого совесть и нальют "на посошок"

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system