Лучший ответ

  1.  2 0

  Himonas 7 (36803)51136 7 лет  

  Daudz dažādas izjūtas bīja manā dzīvē. Dusmas, skumjas, bet galvenokārt bija pozitīvas izjūtas. Smaidu laimes mirkļi, kad mērķis sasniegts. Ir prieka un jautra izjūtas, saņemot labas atzīmes. Un draugu vidū esmu jautra. Es ne jūtos brīva, pārpildītā autobusā. Ja kāds man palīdz, es jūtos pateicīgā par viņa palīdzību un laipnību. Man patīk gurķoties, bet ir nepieciešamība pildīt daudz mājasdarbu. Aprūpes atlaid, kad sarūnā tiek dargu cilvēku vidu.

Ответы

  1.  0 0

  lojcin 7 (92190)34176788 7 лет  

  Manā dzīvē, es jutos daudz dažādas izjūtas. Dusmas, skumjas, bet lielākā daļa no visiem tas bija pozitīvs sajūta. Es smaidu, kad es jūtos laimi, kad jūs sasniegsiet savu mērķi. Es esmu laimīgs, kad es iegūtu labu atzīmi. Kad jautri ar mani draugiem. Es jūtos brīvs, kad daži cilvēki uz autobusu. Kad kāds man palīdz, es jūtos pateicīgs par viņa palīdzību un laipnību. Man patīk būt slinks, kad mēs uzdodam daudz mājasdarbu. Es jūtos bezrūpīgu attieksmi, strādājot ar cilvēkiem, dārgie man.
  П.С. а это Вам переводчик, скачать здесь: (это онлайн) http://translate.dicter.ru/ а это приложение на компьютер: http://www.dicter.ru/

Похожие вопросы

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system